Jump to content

Nestali novci XD


iva198

Preporučene objave

Nisam najavila novog poslodavca na zasticenome racunu i sada mi place doslovno nema..u Fini tvrde da nisu novci kod njih da su vraceni najvjerojatnije poslodavcu, u banki da su samo dobili jednu cetvrtinu sto skida blokada a poslodavac tvrdi da novci nisu vraceni..moze li mi netko reci kome se obratiti i gdje bi novci mogli biti?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , iva198 je napisao:

Nisam najavila novog poslodavca na zasticenome racunu i sada mi place doslovno nema..u Fini tvrde da nisu novci kod njih da su vraceni najvjerojatnije poslodavcu, u banki da su samo dobili jednu cetvrtinu sto skida blokada a poslodavac tvrdi da novci nisu vraceni..moze li mi netko reci kome se obratiti i gdje bi novci mogli biti?

Kod svake promjene poslodavca, mora se otići na Finu, jer ona mora svakog poslodavca navesti kao jedinog kojemu je dozvoljeno uplaćivati sredstva na taj zaštićeni račun. Tako da nitko drugi nema pravo uplate na taj račun, jer se transakcija po automatizmu poništava. Moguće je da je novi poslodavac uplatio na taj zaštićeni računa, ali banka je takvu transakciju stopirala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija