Jump to content

Dežurni sudac istrage


otpisani1

Preporučene objave

Na Županijskom sudu u Zagrebu sam predao zalbu na odluku Opcinskog drzavnog odvjetnistva. Predmet je kod dežurnog suca istrage predan 11.06.18, ali do sada nikakvo rijesenje (ako postoji zakonska osnova za pokretanje privatne tutbe ili ne) nije stiglo na kucnu adresu. Pitanje je ako postoji neki zakonski rok do kojeg se ceka na odluku sucu!!!. Iskoristeno je pravo ostecene stranke da pogleda spis u citaoni, i tamo se vide samo dva datuma na spisu, ne znam sto to znaci. Malo cinicnog komentara, "dezurni sudac istrage", zvuci kako nesto urgentno, hitno, ovako to izgleda meni kao laiku, dobar paravan da stoji n+1 dana negdje u ladici spis.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da, trebalo bi precizirati na koju odluku - rješenje o provođenju istrage ili odluku da se odbija prijedlog okrivljenika za provođenjem određene dokazne radnje u sklopu istrage (istraživanja) ili ...? Može biti niz odluka u pitanju.

U pravilu, rok za odluku suca istrage je 8 dana, ali morate precizirati koja odluka je bila u pitanju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija