Jump to content

Kako se riješiti bivšeg dečka!!


max_zg

Preporučene objave

Molim Vas za pomoć jer sam već očajna i ne znam šta da radim. Naime , prije godinu dana sam ostavila dečka poslije 8 godina veze zbog toga što me varao na sve strane i ja sam to doznala i ostavila ga , međutim on u ovih godinu dana nakon prekida non stop me prati po gradu , dolazi mi pred kuću , ostavlja razne poklone , non stop me zove i šalje poruke u kojima me malo voli i obožava i malo mrzi i puno vrijeđa. Svaki put kad me vidi maltretira me da razgovaram s njim ali on je za mene mrtav čovjek i samo želim da me pusti na miru. Stalno ima agresivan nastup i ne želim da jednom kad mu pukne da udari mene ili moju frendicu koju je već napao ne samo riječima već i fizički , šta da radim????

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ovakve situacije se u 95% situacija rješavaju na sljedeći način:

- obratite se odvjetniku da pošalje na adresu bivšeg dečka opomenu pred tužbu

- obratite se nadležnoj policijskoj postaji i podnesete prijavu zbog uznemiravanja. Policija ga bude pozvala na obavjestni razgovor i upozorila na moguće posljedice, te da svatko ima pravo odabira s kim kontaktira, a s kim ne. Policiji trebate predočiti materijalne dokaze o maltretiranju (snimku, sms poruke, izajvu svjedoka)

- ako prethodne točke ne daju rezultat, morat cete podnijeti tužbu s ciljem zabrane pristupa

 

5% situacija nije lako riješiti. Obično se u tim situacijama radi o psihopatama i prethodne korake treba ponavljati više puta. Takve osobe plate i novčane kazne i završe u zatvoru..

 

Nadam se da Vaš slučaj spada u prvu grupu

 

svako dobro

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako je već napao prijateljicu, što ga niste iste sekunde prijavili policiji? Na to ste imali potpuno pravo. I jedna takva prijava, bi mu vrlo vjerojatno, oduzela volju za maltretiranjem vas i osoba koje vas okružuju. Poklone ne primajte, poruke ne čitajte, već sve ostavite i ne dirajte. Neka ih nađe tamo gdje ih je i ostavio. Možda prvi takav potez neće dati rezultata, ali nekoliko uzastopnih će to svakako učiniti. Ne mogu vam preporučiti da si nađete nekog novog dečka, ali kao sugestiju bih vam svakako dao. Iako nemojte tražiti novog dečka zbog bivšeg, i obrane od njega. Ako ćete tražiti novog partnera, onda neka to bude iz ljubavi.

Pozdrav, :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 5 godina kasnije...

pricaj mi o tome ja se ne mogu nikako rijestiti svog decka uznemirava me prijeti ucjenjuje ................ dosadjuje ...i psihicki me unistava............... na rubu sam ocaja stvarno ne znam sta da radim najgore je sto ne zivi u mom gradu niti drzavi .......... ali opet dolazi stalno .....preplasena sam .................. a niko mi ne moze pomoci ....................

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hahhahahhahah zvuci kao dobra ideja ...ali nazalost ovaj se nicega ne boji niti ga sto moze uplasiti ...... a najgore je sto se pravi kao prorok salje mi poruke kao znam gdje ces biti taj i taj dan srescemo se....a cak ni ja sama neznam gdje cu biti taj dan............... bolestan je i opsjednut samnom ........... stvarno neznam sta cu sa njim .....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
hahhahahhahah zvuci kao dobra ideja ...ali nazalost ovaj se nicega ne boji niti ga sto moze uplasiti ...... a najgore je sto se pravi kao prorok salje mi poruke kao znam gdje ces biti taj i taj dan srescemo se....a cak ni ja sama neznam gdje cu biti taj dan............... bolestan je i opsjednut samnom ........... stvarno neznam sta cu sa njim .....

 

Imam slican problem... Nije mi decko ali umislja da je bio a kao ga sad ostavila. Prijeti i moli naizmjenicno.... Cudna je ta njegova preobrazba. Mislim da se radi o psihicki neuravnotezenoj osobi. U dilemi sam, da li da ga pokusam preplasiti (angazmanom nekih ljudi) jer se bojim nekih nepredvidjenih posljedica.

Svaki savjet bi dobro dosao!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija