Jump to content

naplata moguće priv. tužba


anonimno

Preporučene objave

Ljudi molim Vas pomagajte. 2004 godine smo prijatelj i ja stukli tipa koji nam je bio dužan lovu ( iako ni on ni ja nismo nasilini tipovi)...na redu je sada postupak od državnog odvj.

Za očekivati je da će oštečenik podignuti privatnu tužbu za boli ili kako se to več stručno kaže...te Vas stoga molim da mi odgovorite mi na sljededeća pitanja:

a) da li se može naplatiti iz stana u kojem živim sa ženom i 11 mjesečnim klincem

b) ako može da li mogu sada taj stan prebaciti na 11 mjesečnog sina i tako spriječiti ovrhu

c) ako se donese presuda sa određenim iznosom da li ako ja platim svoj dio ( pola iznosa) da li je to onda gotova stvar. Naime ovaj drugi prijatelj nema ništa na sebe i name mu namjeru ništa platiti pa sad ne znam kako se to dalje može razvijati

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa šta se tiće mog' duga prema d.o.-u i društvu u cijelini to upravo odrađujem sa zakazanim ročištem u 12 mj.

Nadalje taj tip je bio pod istragom da je oštetio Morh za 3 milijuna kuna(članak u Jutarnjem ili Večernjem listu , nisam siguran), i još ima par drugih prijevara, prijetnji i slično.....ako znaš nešto što bi mi moglo pomoći u redu...inače nemoj zaključivati unaprijed ....a da se nađemo u mračnoj uličici tko zna.....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija