Jump to content
feniks48

prihvacanje darovane nekretnine

Preporučene objave

nezaposlen sam imam rjesenje o nesposobnosti za rad u sustavu sam centra za soc.skrb *primam odredjenu mjesecnu naknadu* ne posjedujem nikakvu nekretninu otac mi zeli darovati nekretninu malu kucu cca 50 m2 u slucaju da primim dar DA LI GUBIM BENEFICIJE U CENTRU ZA SOCIJALNI RAD odnosno naknadu koji sada primam hvala na odgovorima

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Nećete imati pravo na zajamčenu minimalnu naknadu ako imate u vlasništvu drugi stan ili kuću, osim stana ili kuće koju koristite za stanovanje, a koju kao ovakvu nekretninu možete prodati ili
iznajmiti te si na taj način osigurati sredstva za podmirenje osnovnih životnih potreba.

Podijeli ovu objavu

prije 16 sati , Borbena7 je napisao:

Nećete imati pravo na zajamčenu minimalnu naknadu ako imate u vlasništvu drugi stan ili kuću, osim stana ili kuće koju koristite za stanovanje, a koju kao ovakvu nekretninu možete prodati ili
iznajmiti te si na taj način osigurati sredstva za podmirenje osnovnih životnih potreba.

koliko sam shvatio I dalje bi primao ZMN jer prijvacanjem dara kuce to bi mi bila jedina nekretnina u kojoj bi zivio

Uređeno od feniks48

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad