Jump to content

Bjanko zaduznica- Hitno!!!!!


anonimno

Preporučene objave

Molim pomoc, stvarno je HITNO!!!

Danas mi je lik pustio na naplatu bjanko zaduznicu. Stvar je u tome da su mi u banci rekli da je pustio na iznos od cca 50000 Kn, a moje stvarno dugovanje je cca 10 000 Kn manje. Kako da i da li je moguce stopirati naplatu tj. razliku od 10000 Kn jer ce mi sjesti neka lova?

 

Hvala

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

MOŽE SE - PRIJEDLOGOM ZA ODREĐIVANJE PRIVREMENE MJERE!

 

Potražite dobrog odvjetnika koji se bavi trgovačkim pravom, obzirom da je privremena mjera jedino učinkovito pravno sredstvo kojim se može blokirati zadužnica kojom još nije izvršena zapljena i prijenos sredstava....

 

Odvjetniku morate prezentirati:

osnovni pravni posao, dospjeće i visinu tražbine te kamate....svu dokumentaciju itd.

 

kada je izdana zadužnica i koliko.....

 

To je bolje od stečenog bez osnove, jer tko zna oćete li ikada dobiti pare nazad...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

e da, još jedna bitna stvar....

 

on može popuniti bjanko zadužnicu na 50000 Kn, iako to nije stvarni dug, a kako zadužnica nakon naplate 10000 kn ne bi propala u ostalom djelu

 

također ju može povući sa naplate,

 

pitanje je i koja je stvarna volja vjerovnika.

 

Možda imate više međusobnih pravnih poslova pa zadužnica ovako popunjena u nenaplaćenom dijelu može biti povućena i može služiti i za osiguranje tražbina iz drugih poslova

 

međutim sumnjam i tome se ne treba previše nadati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija