Jump to content

100.000 tema na Legalis portalu!  Nakon 16 godina od pokretanja ove stranice, dana 31.07.2019. na Legalis portalu je pokrenuta 100.000-ta tema. Time je na ovom portalu raspravljeno više od 100 tisuća pravnih pitanja, i to kroz 526.000 pojedinačnih objava korisnika. U ovom trenutku Legalis portal broji 90.700 registriranih korisnika.

Sign in to follow this  
Maun

prodaja stana - majka kćeri

Preporučene objave

Da li postoje ikakove zakonske posljedice ili je možebit protuzakonita radnja prodaja stana, gdje kćer kupuje od majke stan.

Ako nije da li se može dobiti legalan kredit u banci na takav kupoprodajni ugovor, ugovor sklopljen na realnu vrijednost zbog poradi ishodovanja kredita.

Kakva je praksa ili možda se može na neki drugi način rješiti problem ishodovanja kredita, naime novac je potreban kćeri u gotovini kako bi isplatila nekoga.

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

1. Znam da na darovni ugovor nema poreza ali isto tako mislim da nema niti kupoprodajne vrijednosti, a meni je bitan krdit, jer nemam svojih sredstava da nekoga isplatim.

2.Ovu nesklonost banke me brine jer sam to već čula. Zanima me kako ste Vi proveli plan i dobili odobrenje banke.

Ako Vam nije teško može malo detaljnije, kako bi znala što poduzeti.

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this