Jump to content

brisanje postova


rubens

Preporučene objave

Koji post vam je izbrisan? Možda je samo preseljen u drugi forum?

 

Nažalost nije. Pokušao sam biti duhovit i odgovoriti alkoholiziranom vozaču koji je postavio nesuvisli upit, na slični način,to očito nije bilo smiješno nekom od moderatora koji je post obrisao.

 

Netko se može šaliti, a netko se ne može šaliti, o tome odlučuje dotični, tipkom delite.

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Odgovor je bio više nego duhovit. Stigao sam ga pročitati prije brisanja. Još mi idu suze od smjeha.

Osobno mislim da nije bila namjera vrijeđanja već čista šala, a odgovor je bio konkretan.

Ako me pamćenje služi promjenjen je i naslov posta.

"de vozacka"

 

Pozdrav Rubensu :jumping: :jumping:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dečki hvala na podršci,

 

nažalost niti uz najbolju volju ne mogu ponoviti ovaj post koji mi je bio cenzuriran, a niti nisam siguran da to želim, obzirom na ponašanje ovdje ovlaštenih.

 

Pozdrav i cezorima. Samo vi brišite sve što mislite da nije po vašem osobnom ukusu.

 

Bljak. :closed:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dragi Rubense !

 

Kratko i jasno , za Vas bih dao" ruku u vatru" da nikada nebiste prešli granicu dobrog ukusa a kamoli bili bezobrazni , prosti ili nekoga povrijedili .

 

Od kad sam na Legalisu pročitao sam gotovo sve Vaše objave i u iskrenom oduševljenju nisam mogao a da u par navrata ne pohvalim Vaše svekoliko majstorstvo.

 

Najblaže rečeno postupak " brisača" je skandalozan !

 

 

Pozivam uigranu ekipu na akciju guranja na početnu stranicu , sve dok se brisač o svemu ne očituje .

 

Želim Vam odlično zdravlje !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovano čelništvo Legalisa !

 

Mislim da je temelj svakog komuniciranja poštivanje sugovornika .

 

Koliko god nedodirljivi , i opravdano zaštičeni imunitetom , suci obrazlažu i opravdavaju svaku presudu , pa mislim da bi i brisači to isto trebali raditi.

 

Znam da po pravilima Legalisa to nisu obvezni :

 

"9. Moderatori i administrator zadržavaju isključiva i sva prava procjene kad je neka tema ili objava izašla iz okvira pristojnog i poželjnog oblika komuniciranja, kao i načina djelovanja u takvim slučajevima. Moderatori i administrator nisu dužni davati obavještenja ili obrazloženja o razlozima poduzimanja takvih radnji."

 

Nepisana pravila dobrog ponašanja i elementarne pristojnosti nalažu sasvim suprotno ponašanje.

 

 

Želim Vam odlično zdravlje i puno mudrosti !

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

... ajmo to reć' ovako : svatko može pogriješiti. Pa i admini, moderatori, urednici i ini čelnici Legalisa.

 

Dodatni problem, kad oni pogriješe jest taj da "nema natrag" ... nema "undo" opcije... a ni njihove isprike.

 

Zato bi nepisano pravilo trebalo biti da se prije brisanja, dio koji se briše, "kopipejsta" (copy-paste) u neki od moderatorskih foruma, pa ako se uistinu i nađe da je pogriješeno (griješiti je ljudski), uvijek bi se moglo "vratiti obrisano".

 

Eh, sad, ... po tome kako smo svi skupa dobili neka očitovanja od strane uredništva i moderatora, bojim se da ćete se načekati njihovog objašnjenja ... mogla bi Vam narasti brada od 2 metra ... pa ako želite takvu bradu ...

 

Ovime sam samo htio pojasniti činjenicu da ona(-j) koja(-i) je pritisnuo tipku "delete" ne može post vratiti, očito ga nije prije toga "kopipejstao" ... a vjerojatno nam je svima jasno da se sama(sam) neće imenovati ... jer bi to značilo da priznaje grešku, da je spremna(spreman) podnositi i ubuduće kritiku za svoj rad, da je spremna(spreman) snositi težinu lakoće pritiska tipke "delete" a samim tim potencijalno biti napadana(napadan) i onda kada nije kriva(kriv)...

 

Uostalom, zar upravo moderatori, admini, urednici i čelnici i ne bi trebali biti takvi ?

 

 

:pivo: :couple: :couple: :pivo:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U biti čemu cenzurirati bilo što, pogotovo sada kada nema anonimusa.

 

Očekivao sam da će se taj slučaj ovdje javiti i barem ako ništa drugo obrazložiti svoje postupanje, al eto, nije to učinio/la.

 

DELITE, sve kaj ne razumiješ i kaj ti ne paše, ko u neka stara vremena. Bravo.

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

I nadalje tvrdim što i u mom prijašnjem postu.

Mogu samo nadodati da mi je razvedrio dan.

Netko reče: "priznati pogrešku (pogriješku) znači biti velik"

 

magel je napisao:

Odgovor je bio više nego duhovit. Stigao sam ga pročitati prije brisanja. Još mi idu suze od smjeha.

Osobno mislim da nije bila namjera vrijeđanja već čista šala, a odgovor je bio konkretan.

Ako me pamćenje služi promjenjen je i naslov posta.

"de vozacka"

 

Pozdrav Rubensu :jumping: :jumping:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

 

Draga moderatorice Notarice ,

 

cijeneći Vašu slobodoumnost , samostalnost i dokazanu hrabrost pri rješavanju vrućih tema , apeliram da probijete led i odgovorite na objavu upućenu poštovanom čelništvu Legalisa pod nazivom:"obrazloženje presude"

 

Unaprijed zahvaljujem na trudu , te Vam darujem kratku jezičastu pjesmicu :

 

 

Notarica s nama sve manje guguće ,

iako je svaka intriga za jezik povuče .

 

Od krumpira i kaša postalo joj prevruče ,

ili se boji da je netko jezikom ne pretuče .

 

Šuti kao da je knedlu progutala ,

ili se jezikove juhe nagutala .

 

Molim Vas da do lutalice Svilene navratite ,

te joj se riječima ohrabrenja obazrivo obratite .

 

Želim Vam svekoliko napredovanje ,

te kao i uvijek odlično zdravlje !

 

 

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija