Jump to content

ŽALBA NA ŽUPANIJSKOM SUDU, KOLIKO SE VREMENSKI RJEŠAVA


anonimno

Preporučene objave

ŽALBA OD NAŠE PROTIVNIĆKE STRANEstoji na županijskom sudu u nekom kalendaru od prvog mjeseca. Zvala sam rekli su da se predbilježim za razgovor kod predsjednika Županijskog suda.Zanima me šta ja sad trbam ići kod pred. županijskog suda, samo neka rade svoj posao. A DA JEDNA ŽALBA STOJI TOLIKO DUGO I DA JA TREBAM ICI MOLJAKAT DA SE TO POGURA SRAMOTA.

Dali je netko imao nešto slićno i koliko dugo bi još moglo stajati u tom kalendaru.Molim odgovor :roll:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

šta mi predlažete kako da se ubrza molim odgovor

 

na taktickom nivou, ili odite kod predsjednika suda na taj razgovor ili mu posaljite dopis-pozurnicu. razlika je u tome sto slanje pozurnice kosta 10-ak kn postarine, dok kod predsjednika suda mozda dobijete gratis kavu

na strateskom nivou, izadjite na izbore i glasajte za onoga koji je spreman malo dirnuti u taj kronicni problem ove drzave.

ili, ako se sudite vise godina (recimo 5-6) pisite tuzbu ustavnom sudu, pa ce on, ako procjeni da je trajanje postupka nerazumno dugo (i ako sam nije zatrpan takvim tuzbama) odrediti rok zupanijskom sudu u kojem mora rijesiti predmet, a vama udijeliti par tisuca kuna jer vas pravosudje maltretira...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija