Jump to content

100.000 tema na Legalis portalu!  Nakon 16 godina od pokretanja ove stranice, dana 31.07.2019. na Legalis portalu je pokrenuta 100.000-ta tema. Time je na ovom portalu raspravljeno više od 100 tisuća pravnih pitanja, i to kroz 526.000 pojedinačnih objava korisnika. U ovom trenutku Legalis portal broji 90.700 registriranih korisnika.

Sign in to follow this  
e-van

A..... zaš mi ono plaćamo porez??

Preporučene objave

Alo momkovi i curke kao i muškarci i žene... Kao apsolutni protivnik svakog zakona o porezima i totalni vjernik u svijet obilja gdje OPEC ne smanjuje proizvodnju nafte samo zato što joj je vrijednost pala. Inače, da rade sa 100% svojih mogućnosti nafta bi bila besplatna. U iranu je 20lipa litra. Bravo Mahmud. Ista stvar u libiji i venezueli. Bravo Moamer i Hugo!! Nego, ako ste pogledali zeitgeist (ako niste morate, apsolutno...ima ga na netu) onda ste morali vidjeti da je direktno oporezivanje prihoda u americi protuustavno. Dva bivša zaposlenika IRS-a, američke porezne agencije pričaju o tome da su tražili zakon kojim bi građane gonili u slučaju da ne podnesu poreznu prijavu. Mislili su da mora postojati takav zakon i strašno su se razočarali kada nisu uopće mogli naći zakon o takvom nečemu. Onda su, naravno, dali otkaz zbog izgubljenog povjerenja u cijeli taj sustav i od tada nisu predali poreznu prijavu... Mislim da je godina '99. tako da već 10 godina ne predaju tu prijavu i nitko im nemre niš. E, sad, znam i ja da je utaja poreza težak prekršaj zbog kojeg je i majstor Al Capone završio na dugogodišnjoj robiji i to je ok, al to jekrivo prikazivanje prihoda. Što bi bilo da ga opće nije prijavio? Ništa!! Nemrem vjerovat!!! Zato me sad zanima kak je to sve određeno kod nas? Zato, hajdemo svi odvjetnici svijeta, udružimo se i odgovorimo na ovo pitanje... Mislim da kod nas taj zakon ipak postoji pošto smo mi taoci lijepe naše. Ameri ne trebaju imati osobne, uopće ne daju otiske prstiju dok ih se ne uhvati za neki zločin, murija ih ne smije zaustaviti ako ne naprave neki prometni prekršaj, policajcima smiju reći da su murijaci koliko god to netko smatrao nepristojnim itd.itd....

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this