Jump to content

Logo2.jpg.df467c50602ed1173e41130f1129f825.jpg   XXXI. REDOVNO SAVJETOVANJE " AKTUALNOSTI KAZNENOG PRAVA U SVJETLU ODLUKA USTAVNOG SUDA REPUBLIKE HRVATSKE"

Hrvatsko udruženje za kaznene znanosti i praksu od 6. do 8. prosinca 2018. održava svoje 31. redovno savjetovanje pod nazivom "Aktualnosti kaznenog prava u svjetlu odluka Ustavnog suda Republike Hrvatske". Savjetovanje će se ove godine održati u Remisens Premium Hotelu Kvarner.

Program savjetovanja, prijavnicu, kontakte, kao i druge detalje vezane uz Savjetovanje, možete preuzeti u dokumentu: Program - Opatija 2018.

Sign in to follow this  
babus

kako sastaviti punomoć?

Preporučene objave

Dobar dan,

Imala bih jednu molbu i nadam se da će se naći netko tko mi može pomoći.

Naime, zanima me sljedeće: majka mi je 100%-tni invalid, pa s obzirom da ne može sama obavljati nikakve poslove što se tiče banke, pošte i svega drugoga kako zbog svoje nepokretnosti, tako i zbog svojih čestih boravaka u zdravstvenim ustanovama, htjela bi mi potpisati punomoć kod javnog bilježnika,a koja mi omogućuje da sve što je potrebno mogu učiniti ja umjesto nje. Pitale smo kod javnih bilježnika postoji li već neka špranca koja obuhvaća sve takve djelatnosti i dobile negativan odgovor. Rečeno nam je da same to napišemo i dođemo ovjeriti. Budući nemam pravnog iskustva, a da ne navodim poimenično sve institucije u kojima bi mama nekada nešto ev.trebala obaviti, a da pri tom ne izostavim neki važan detalj, zamolila bih nekoga od Vas ako me može savjetovati ili ovdje na portalu ili pak na e-mail:buby.zs@hotmail.com kako da to sastavimo.

Srdačan :mase2: i unaprijed veliko hvala!

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Nažalost ne postoji neka formulacija koja bi mogla pokriti baš sve eventualne poslove

ali ovo bi pokrilo dosta toga

punomoć

ja Ime prezime, adresa, datum rođenja, oib

ovim opunomoćujem

svoju kćer

ime, prezime, adresa, datum rođenja, oib

da u moje ime i za moj račun poduzima sve pravne poslove

kod svih organa i institucija radi zaštite i očuvanja mojih prava i interesa, a posebno

-da preuzima sve poštanske i pismovne pošiljke pristigle kod Hrvatske pošte d.d.

-da potpisuje sve dokumente, podneske, zahtjeve i pokreće sve potrebne postupke u mojem interesu

-da raspolaže sredstvima na računu broj xxxx otvoren kod xxxx banke

-

ako imate još nešto konkretno na umu svakako dodajte...

mjesto, datum

vlastoručni potpis

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this