Jump to content

Moze li drugostupanjsko rjesenje biti nepovoljnije od prvostupanjskoga?


Maestral1

Preporučene objave

Postovanje.

 

Kupio sam stan. Dobio porezno rjesenje na sumanuti iznos ( nisu priznali kupoprodajnu cijenu iz ugovora). Zalio sam se i iznos su smanjili ali jos uvijek niti blizu ugovorene kupoprodajne cijene.

 

Pravni lijek je zalba samostalnoj sluzbi za drugostupanjski upravni postupak pri ministarstvu financija.

 

Pitanje je postoji li mogucnost da drugi stupanj donese za mene nepovoljnije rjesenje od onoga iz prvog stupnja odnosno od onoga sto sam dobio nakon prve zalbe?

 

Pitanje je jos jedno, uzima li porezna uprava pri procjeni obzir da sam kupio neuseljiv stan odnsono da osoba koja zivi u njemu ostaje tamo zivjeti?

 

 

Hvala na bilo kakvom odgovoru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hmmmm.....

 

Trzisna vrijednost nekretnine je cijena koju je trziste spremno platiti u odredjenom trenutku. Ako na trziste stavim identine stanove, jedan sa stanarom i jedan bez, kazes da ce trziste ponuditi isu cijenu u RH gdje su posjednici zasticeni ko bubreg u loju i kojih se godinama ne mozes rijesiti?

 

A i ovo drugo...nisam bas siguran. Mislim da ima neka caka da rjesenje ne moze biti nepoviljnije....

 

 

:kavica:

 

 

Jos netko?

 

Hvala na trudu :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija