Jump to content

Marihuana i hašiš - prijava


anonimno

Preporučene objave

Policija je mog prijatelja i mene ulovia sa 0.5grama hašiša (kod prijatelja) i jednim jointom (kod mene). Dobili smo prekršajne ili kakve već prijave, pa me zanima hoće li to ostati u nekakvom našem dosjeu ili tako nešto. Obojica imamo 18 godina, a već smo kao maloljetnici jednom bili na prekršajnom sudu zbog remećenja javnog reda i mira i pustili su nas bez ikakve kazne. Dobili smo samo ukor nekakav koji se navodno izbrisao nakon što smo navršili 18 godina. Unaprijed, hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozvati ce vas i nakon provedenog postupka kazniti, kazna verojatno nece biti velika obzirom na malu kolicinu, i da niste imali za dilanje..zbog toga necete imati nikakvih problema u svakodnevnom zivotu, ali vjeruj mi da ce vam to izvucii ako ponovo dodete pred sud, ili pri nekoj malo jačoj sigurnosnoj provjeri-tipa zaposlenje u policiji, vojsci itd.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pa me zanima hoće li to ostati u nekakvom našem dosjeu ili tako nešto.

 

hoce... u policijskom vjecno, u onom pri ministarstvu pravosudja do rehabilitacije...

 

ko sto rece prethodni anonimac, nista oko cega bi se trebao zabrinjavati sve do neke ozbiljnije provjere... a onu tzv potvrdu o nekaznjavanju vadis cim se postupak na kaznenom okonca (ako do uopce bude isao u utuzenje)

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija