Jump to content

tranzit


startrek

Preporučene objave

Postovani, zivim u bosni, cesto idem u evropske gradove u shopping bec, budimpestu graz i sl. Obicno kupim jako puno robe, na granicama nikad nisam imao problema, na bosanskoj granici prijavim robu i sl. Medjutim zadnji put, na ulazu u hrvatsku, hrvatski policajac rekao mi je, da je to zadnji put da prelazim granicu s puno robe, da mu ne bih stvarao probleme. Ja sam mu rekao da imam racune prolazim kroz hrvatsku kao tranziti, idem na bosanskohercegovacku granicu. On je ostao pri svome i rekao da mi se to vise ne ponovi, da ne bih bilo problema, na sta je mislio pod tim ne znam, ali sam zbunjen. To mi se nikad prije nije dogodilo, cak ni sa hravatskom carinom. Pomoc savjet , molim

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zar nije radi toga i ukinuta carina (sloboda kretanja i kupovine u EU), placam porez tamo gdje kupujem u EU, a Hrvatska je clanica EU. Naravno na ulazu u bosnu (nije u EU) ima carina logicno koja naplacuje svoje. To me i zbunjuje, da li policajac, smije ili ne, da mi oduzme legalno kupljenu robu u EU, a hvala puno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija