Jump to content

Poslovni broj


Eaglesoar

Preporučene objave

Postovani

 

Predao sam Sudu u pisarnici zahtijev za preispitivanje vjerodostojnosti ovršne isprave jer jednostavno nije ovjerena. I sad čekam poslovni broj 15 dana. Za koliko mogu očekivati da dobijem poslovni broj bez obzira sto će sudac s tim uciniti..Dobio sam samo ljubičasti pečat

 

unaprijed zahvaljujem

 

Vladimir

uređeno: od Eaglesoar
slexija
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Postovani

 

Predao sam Sudu u pisarnici zahtijev za preispitivanje vjerodostojnosti ovršne isprave jer jednostavno nije ovjerena. I sad čekam poslovni broj 15 dana. Za koliko mogu očekivati da dobijem poslovni broj bez obzira sto će sudac s tim uciniti..Dobio sam samo ljubičasti pečat

 

unaprijed zahvaljujem

 

Vladimir

Udaren Vam je faximil suda, kako Vi kažete, ljubičasti pečat, de je pismeno zaprimljeno, Vama dokaz da ste ga predali, a broj predmeta će se odrediti naknadno zavisno o kakvom postupku se radi, redosljedu i godini zaprimanja...

Najbolje da odete u pisarnicu gdje ste pismeno predali, te, ako Vam je taj broj toliko potrebit, zatražite pod kojim brojem je isti zaveden, tj. br. predmeta, vjerujem da je to već zavedeno..

Sretno...:palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija