Jump to content

Odlazak u dom umirovljenika


h1618509

Preporučene objave

Mama mi ide sljedeći tjedan u dom za starije i nemoćne, te bih htio odjaviti pristojbu, na stranici:

 

http://www.hrt.hr/273520/pristojba/kako-odjaviti-placanje-pristojbe-2

 

piše:

 

Potvrda Doma umirovljenika s točnim podacima o obvezniku plaćanja

 

Sad me zanima dali je dovoljno samo njima poslati tu potvrdu iz doma sa povratnicom i prestati plaćati račune ili će oni poslati neko riješenje?

 

Kuća je prepisana na mene, te bih se htio riješiti pristojbe i fizički TV-a da sa HRT nemam nikakve veze.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mama mi ide sljedeći tjedan u dom za starije i nemoćne, te bih htio odjaviti pristojbu, na stranici:

 

http://www.hrt.hr/273520/pristojba/kako-odjaviti-placanje-pristojbe-2

 

piše:

 

 

 

Sad me zanima dali je dovoljno samo njima poslati tu potvrdu iz doma sa povratnicom i prestati plaćati račune ili će oni poslati neko riješenje?

 

Kuća je prepisana na mene, te bih se htio riješiti pristojbe i fizički TV-a da sa HRT nemam nikakve veze.

 

Poštovani, ja sam imao sličnu situaciju, nisu ništa poslali, nikakvo rješenje, ali kasnije nisu slali niti račune, jedino ako je prije odlaska u dom ostao koji nepodmireni račun, to će oni zasigurno pronaći i tražiti naplatu istog...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
Poslao sam preporučeno i sa povratnicom prije tjedan dana; povratnicu još nisam dobio, nezam dali je to normalno ili nešto muljaju?

Vjerujem da ne muljaju, malo se strpite, ako ne stigne u dogledno vrijeme otiđite u poštu gdje ste predali preporučenu pošiljku, pa će oni izvršiti provjeru i utvrditi o čemu se radi...

Vjerujem da imate poštansku potvrdu o slanju preporučene pošiljke, ona Vam je temelj da pošta pokrene i utvrdi što se stvarno dogodilo, ali mislim da će Vam, ipak, povratnica stići u dogledno vrijeme..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija