Jump to content

Svjedok


AnTDI

Preporučene objave

Na početku se ispričavam ako sam promašio temu ili grupu, inače se ne koristim forumima pretjerano pa eto oprostite.. Naime dobio sam poziv na sud kao svjedok, ne znam apsolutno ništa o tome u svojih 20 godina života nisam se susreo s ničim sličnim, pa molim par savjeta.. Danas sam dobio poziv na sud kao svjedok, uglavnom prekršaj je podnesen na osobu za koju ja prvi put čujem u životu i piše da je prekršio članak 21. zakon o prekršajima protiv javnog reda i mira. Zanima me kako sam ja mogao bit pozvan kao svjedok? Nisam potpisivao nikakvu izjavu, davao izjavu policiji ili slično, ne postoji nikakav događaj koji mi se urezao u pamćenje da sam vidio, niko me nije obavijestio o ničemu nego eto odjednom poziv, što je najgore ne znam okrivljenog.:-?:-?:-? Kako studiram u drugoj županiji od te u kojoj se događa suđenje da li imam pravo na neke "putne troškove" ? Unaprijed hvala na odgovorima!

 

EDIT: Evo sad sam vidio da sam promasio kategoriju pa ako moderator moze prebaciti ili nesto slicno..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija