Jump to content

premtni preksaji 2500 kn


anonimno

Preporučene objave

uglavnom 2500 kn prekrsajanism platio mladji pinoljetnik sam,nezaposlen ....sve sam sto se dalo napravit .))))

dobio sam u petak sudsk poziv da se ocitujem da mi pristanem za RAD za opce dobro ,,,ili u protivnom ce mi se odredit zatvor od 3 dana....sad nisam stigao otici taj dan do suda pa jel mogu u ponedjeljak do suda da se ocuitujem za rad opce dobro ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nije da vam prigovaram ali imate previše grešaka na početku vašeg opisa događaja iz kojeg ne razumijem ama baš ništa. zato ispravite se da vam se može pomoći. jedino sam ovo zadnje razumjela. ali ne razumijem kolika je kazna? ukoliko se niste pozivu odazvali trebali ste se telefonski ispričati. nadam se da nisu previše ažurni na sudu jer ukoliko primite poziv za očitovanje o radu z aopće dobro na slobodi, a ne odazovete se i ne ispričate, onda će vam se izrečena novčana kazna zamijeniti mjerom zatvora. pa stoga u ponedjeljak trk do suda i potpisujte se na sve što stignete. pozdrav. nadam se da sam pomogla.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ovako dobio sam ove kazne

 

3x voznja poslije 11 sati(mladi vozac)

1xkaciga

1xvoznja automobila iznad 75kw tocnije vozio sam auto od 100kw

 

i to su mi pripisali ..... i rekli da platim 2500kn,,,ja nisam je rsam nezapolsen i dao im izvadak o nezaposlenosti...i onda me pozvali na sud al nisam stigao ....

a na papiru pise ukoliko ne dodjem da se ocitujem da mi se da rad za opce dobro da ce mi se automatski zamjeniti kazna za kaznu zatvora od 3dana....

pa moje je pitanje dali jos stignem otici do njih odmah ujutro da se to ne dogodi Zatvor

PozZDrav

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

čekajte malo. tu se radi o više kazni ili samo jednom u iznosu od 2.500,00 kn? vi ste iznos zbrojili. već sam pomislila da netko ne zna raditi svoj posao budući se kazne do 500,00 kn odrađuju radom za opće dobro na slobodi. ali ako su tako napisali onda je valjda tako. naravno da stignete. otiđite i izjasnite se i potpišite taj zapisnik i stvar riješena.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

čekajte malo. tu se radi o više kazni ili samo jednom u iznosu od 2.500,00 kn? vi ste iznos zbrojili. već sam pomislila da netko ne zna raditi svoj posao budući se kazne do 500,00 kn odrađuju radom za opće dobro na slobodi. ali ako su tako napisali onda je valjda tako. naravno da stignete. otiđite i izjasnite se i potpišite taj zapisnik i stvar riješena.

 

 

kaciga je 700 ;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

čujte, kako sam gore navela novčane kazne do 500,00 kn mogu se zamijeniti radom za opće dobro na slobodi uz pristanak kažnjenika. ako je novčana kazna za nenošenje kacige bila 700,00 kn onda vi nemate pravo na taj rad. ta će se novčana kazna po zakonu, nakon pravomoćnosti 6 mjeseci pokuša vati naplatiti prisilnim putem u poreznoj upravi. ukoliko u tih šest mjeseci prisilna naplata ne uspije, a kod vas neće uspjeti jer nemate prihoda, ista će se novčana kazna zalmijeniti mjerom zatvoru u trajanju od tri dana. protiv ove procedure ne možete ništa. možete samo platiti ili u zatvor. za ostale kazne koje su do 500,00 kn možete potpisati rad za opće dobro na slobodi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija