Jump to content

prekid bolovanja


ciko123

Preporučene objave

jesam a kopije i originali na komisiji za invalidsku i arhivi sad procedura zahtjevi na posao  probao pa na injekciju i tablete e sto dalje prava ako nemogu radit a možda prije na operaciju nego sto hzzo ne odgovori sto je i gdje tražit procjenu invalidnosti tri operacije kičme  slijedi četvrta još druge bolesti jet invalidska kom je koma ga primio me ispalo reda radi na papirić zapisivso koji je vjerojatno zagubio kopije koje sam poslao nema a uzeo originale odma mi je dao do znanja da neću proć tužna  ali nasa stvarnost 

uređeno: od ciko123
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, ciko123 je napisao:

jesam a kopije i originali na komisiji za invalidsku i arhivi sad procedura zahtjevi na posao  probao pa na injekciju i tablete e sto dalje prava ako nemogu radit a možda prije na operaciju nego sto hzzo ne odgovori sto je i gdje tražit procjenu invalidnosti tri operacije kičme  slijedi četvrta još druge bolesti jet invalidska kom je koma ga primio me ispalo reda radi na papirić zapisivso koji je vjerojatno zagubio kopije koje sam poslao nema a uzeo originale odma mi je dao do znanja da neću proć tužna  ali nasa stvarnost 

Od 5.3 sam ponovo na bolovanju ali s drugom šifrom 21 dan a što do operacije još  ostaje 20 dana 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 10 mjeseci kasnije...

Evo, da ne otvaram novu temu - idem na jednu operaciju za koju je prema onom pravilniku o trajanju bolovanja predviđeno 4 tjedna. S obzirom na vrstu posla koju radim i veličinu reza itd. nepojmljivo mi je (a i sigurna sam da bi imalo posljedice u vidu otavaranja rane ili sl.) da ću nakon samo mjesec dana morati na posao.

Ono što mene zanima je da li uopće liječnica opće prakse ima mogućnost produžiti mi bolovanje ako smatra da treba (nemam povjerenja u nju i da nije te operacije, već bi mijenjala liječnicu) ili sam ja osuđena na to da ili tražim od HZZO-a produženje odnosno žalim se na zatvaranje bolovanja? Ili mi ni ne može nikako produžiti bolovanje nego me šalje na komisiju ako smatra da mi treba još bolovanja?

Da znam što uopće očekivati. Jer evo, kolega je bio 7 tjedana prošle godine zbog iste stvari na BO. Sigurno iste, nema dileme da je ipak nešto drugo. Navodno mu je rekla liječnica da ona ima pravo držati ga na bolovanju kolikogod smatra da treba, pa niti ga je ikamo slala, ništa, jednostavno zaključila bolovanje tek nakon 7 tjedana.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija