Jump to content

Ljecnicke komisije-zakinski rok


zlajo311

Preporučene objave

Postovani dali je normalno da sam ljecnicku dokumentaciju predao u 2 mjesecu 2o18 god i da do dan danas jos nisam dobio odgovor od DLP vezano za stjecanje prava hrvi.Dali postoje kakvi zakonski rokovi vezano za rjesavanje istih.Ovim tempom rjesavanja predmeta imam osjecaj da nase ministarstvo zeli jos vise otezat situaciju braniteljima na lijep i kulturan nacin.Dajem ti MOGUCNOST ali cu ti i zadnji zivac koji postoji u covjeku UNISTIT i rijesit te se na lijep i kulturan nacin.LP.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

E moj prijatelju ja sam predao svu dokumentaciju 18.12.2017. bio na stručnoj procjeni u 5 mjesecu 2019. i od tada sve stoji. Obraćao sam se: županijskom uredu za branitelje, koordinatorici za branitelje u bolnici, ravnatelju bolnice , pravobranitelju, ministru. Svi oni kažu Vaš predmet je predan nadležnima, strpite se. Vjerojatno je mjerodavna prva institucija gdje si predao dokumente (županijski ured za branitelje). Po zakonu o općem upravnom postupku ako nisi dobio nikakvo riješenje u roku 60 dana to se smatra "šutnjom administracije". Možeš slati požurnicu, na kraju krajeva pokrenuti upravni spor kod Upravnog suda, za što treba novac. Isto vrijedi i za drugostupanjski postupak. O živcima si dobro komentirao, dali su nam "kao" zakon da budemo zadovoljni, na kraju svega dobiješ 19% HRVI i nikakva prava. Još nisam čuo da je netko dobi 18 ili 17 % što samo po sebi govori što više nas zavlačiti i od....

Pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 13 sati , scvrtil6 je napisao:

E moj prijatelju ja sam predao svu dokumentaciju 18.12.2017. bio na stručnoj procjeni u 5 mjesecu 2019. i od tada sve stoji. Obraćao sam se: županijskom uredu za branitelje, koordinatorici za branitelje u bolnici, ravnatelju bolnice , pravobranitelju, ministru. Svi oni kažu Vaš predmet je predan nadležnima, strpite se. Vjerojatno je mjerodavna prva institucija gdje si predao dokumente (županijski ured za branitelje). Po zakonu o općem upravnom postupku ako nisi dobio nikakvo riješenje u roku 60 dana to se smatra "šutnjom administracije". Možeš slati požurnicu, na kraju krajeva pokrenuti upravni spor kod Upravnog suda, za što treba novac. Isto vrijedi i za drugostupanjski postupak. O živcima si dobro komentirao, dali su nam "kao" zakon da budemo zadovoljni, na kraju svega dobiješ 19% HRVI i nikakva prava. Još nisam čuo da je netko dobi 18 ili 17 % što samo po sebi govori što više nas zavlačiti i od....

Pozdrav

Upravo tako da nije zalosno bilo bi smjesno.Izdrzat cemo valjda.Izdrzali smo i gorje stvari a nih neka bude stid i sram i dabogda se njima  istom mjerom vratilo

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija