Jump to content

Ovrha


VeP

Preporučene objave

Molim vas pomoć. Dobila sam od Hanžekovića i partnera obavijest o stanju duga 39,88kn nad ovrhom koji sam u cijelosti platila 2015g.

Njihovo objašnjenje je da je su to zatezne kamate,no nije mi jasno kako kamate mogu ići na nula kuna dugovanja.

Dali se netko susreo sa ovakvom situacijom?

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala na odgovoru,  no i dalje mi nije jasno i pojasnite mi molim vas ako netko zna kako kamate mogu ici na nula kuna dugovanja? I ako je to neki preostali dug iz kog razloga se moze naknadno naplacivati,  odnosno nije bio ukljucen u cjelokupnoj ovrsi? Jedan je bio dug i placen je.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa placen je dug u cijelosti. Imam potvrdu od fine da je sav dug placen jos 2015. Kakve kamate?! Na kakav dug kad je placen? I zasto sad nakon 5 godina Jedino mi pada na pamet da nisu obracunali cijeli dug ali takvo objasnjenje nisam dobila. Trazila sam da mi se pismeno ocituju koji je to tocno  dug/kamata i kad je nastao. Dug su obracunali oni ne ja.

Hvala na odgovoru al tako mogu u nedogled dugovati i placati kamate za nesto sto sam mislila da sam platila.

uređeno: od VeP
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija