Jump to content

Posjete zatvoreniku


jelicat

Preporučene objave

Postovani

Molim vas za odgovor.Moj decko je iz centra za dijagnostiku Remetinec prebacen u zatvor u Sibenik.Nije mi jasno niti od ikoga mogu dobiti informaciju jer su strasno neuljudni.Znaci on je mene naveo kao vanbracnu suprugu i da smo zivjeli 3,5 god kod njega .Mi nismo toliko zivjeli imamo razlicite adrese i tada je jos bila prijavljena njegova bivsa kod njega.On je to lagao kako bi mogao dobiti duze posjete pretpostavljam.Sada ce on meni poslati dokument koji ja moram ovjeriti kod biljeznika da sam zivjela kod njega.Zanima me sljedece sto ako oni to provjere ako mi policija na vrata dode.Zasto se meni kao njegovoj curi moji brojevi tel ne dozvole on me uopce ne smije zvati.Zasto ja kao njegova cura nemogu doc u obicnu posjetu bez tog ovjerenja kod biljeznika.

Molim vas uputite me gdje da idem po dozvolu za posjete bez da idem to ovjeriti.

Ja ga ne cujem pisma putuju po 20 dana poludjela sam vise.

Gdje da uzmem tu dozvolu obicnu ?

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U remetincu je bio u istrazi ja sam samo otisla kod sutkinje na sud izdala mi je dozvolu nitko me nije provjeravao i otisla sam u posjetu.

I to je bio u istrazi i bio je radi kaznenog djela koje je imalo veze samnom.

A sada ovdje na odsluzenju kazne ja ga nemogu onda ni cuti ni vidjeti.

Recite mi da zovem referenticu kazem istinu ili pisem upravitelju zatvora i zamolim ga.

Nisam vise normalna i ovom se nisam nadala

Molim vas 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija