Jump to content

Imam li pravo na naknadu stete


anonimno

Preporučene objave

opet nestrucan i do kraja nedorecen odgovor, eh kad bi tako kolege u stvarnosti davale savjete s takvom tocnoscu....Imas pravo na naknadu ali samo neimovinske stete, ali bez naknade za strah, i to samo ako na svojoj polici imas ugovoreno AO+ osiguranje, a koje upravo sluzi za to sto se tebi dogodilo, a koji dobrovoljni vid u zadnje vrijeme vise svakako nije rijetkost.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

opet nestrucan i do kraja nedorecen odgovor

 

tvoj je jos gori i zato se kloni autoritativnih nastupa jer nemas podloge za to, a takvim stavom unosis zabunu.

 

ao+ ne pokriva "neimovinske stete, ali bez naknade za strah" vec se iz njega moze naplatiti *iskljucivo* u slucaju trajne invalidnosti ili smrti, nista drugo ne dolazi u obzir.

 

zato i kosta 150 kuna odnosno 10 kuna/mjesecno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

a trajna invalidnost je imovisnka steta-repliciraj si mami,...Ja sam dao odgovor koji je apsolutno na mjestu, a s cinjenicama kojima sam baratao,kao sto je tvoj odgovor xxxxxxxxx o kojem sam govorio na jednom drugom mjestu. Dakle moj upis je bio klasican odgovor a koji je uputio stranku sto da napravi s 100% tocnosti-e sad ono sto ovisi samo o povredama, a ne ovisi nikako o postupanju stranke - je kakvu ce ocijenu donjeti osiguranje o povredama. A tvoj odgovor,kojim nista nisi napravio, vec se samo ubiljezio sa svojim upisom, kao i onaj koji je pravo savjetovao prije mene, e vi ste igracine :-o:-o:-o

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

a trajna invalidnost je imovisnka steta-repliciraj si mami

 

tvoj odgovor je bio jednako POGRESAN kao i onaj na kojeg si se autoritativno obrusio buduci da setanje santzovih ovratnika i ina prenemaganja, kao i jednostavni prijelomi bez dislokacije, natucenja, ugruvavanja i cijeli niz slicnoga ukljucivo i pretrpljenu bol je "neimovinska steta" ali nije "trajna invalidnost".

 

da je tvoja "stranka" poslusala tvoj, "sa 100% tocnoscu" dat odgovor pa se sudila za nesto od gore navedenoga iz skupa "neimovinske stete" ishod bi bio placanje svih troskova odnosno ne da ne bio dobio naknadu stete nego bi bio jos i (podosta) siromasniji...

 

srecom, on nije tvoja "stranka" jer je ovo forum, a ne odvjetnicka kancelarija i jer ti ocito nisi odvjetnik vec izletnik iz studentskog coska gdje ti predlazem da se i vratis i permanentno obitavas...

 

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

obojica bi prije toga trebali pročitati bonton

 

molim ne-ranjene branitelje sa aspiracijama prema mirovini da se drze braniteljskih cosaka, a ne da zainteresiranima za prometno-prekrsajno demonstriraju kako su veci dio dana itekako sposobni plasirati saljive doskocice, pa prema tome valjda i radno sposobni (a ne depresivni, bez volje za zivotom, uljuljani medikamentima, skloni suicidu, nedruzeljubivi izvan ptsp krugova etc sto bi bilo karakteriticno za navedeni i dijagnosticirani psihicki poremecaj)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nebreš vjerovati.

 

A lik koji je 100% siguran u sebe i u svoje super točne odgovore, nije ni siguran da ovaj koji je postavio pitanje uopće ima AO + osiguranje. Ako nema??? Gdje piše da krivac ima AO + osiguranje oko kojeg se bez veze prepucavate? Onda kaj? Vidi prvi odgovor a ovo sve ostalo možete brisati.

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

obojica bi prije toga trebali pročitati bonton

 

molim ne-ranjene branitelje sa aspiracijama prema mirovini da se drze braniteljskih cosaka, a ne da zainteresiranima za prometno-prekrsajno demonstriraju kako su veci dio dana itekako sposobni plasirati saljive doskocice, pa prema tome valjda i radno sposobni (a ne depresivni, bez volje za zivotom, uljuljani medikamentima, skloni suicidu, nedruzeljubivi izvan ptsp krugova etc sto bi bilo karakteriticno za navedeni i dijagnosticirani psihicki poremecaj)

 

Ako ste psihijatar rado bi se predbilježio kod vas na liječenje. :rigoleto: :trk:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako ste psihijatar rado bi se predbilježio kod vas na liječenje

 

buduci da sve znam i o dijagnosticiranju odnosno "dijagnosticiranju" ptsp-a i tko sve tamo ide i sto prica, kao i cinjenicu da jos NITKO nije vracen bez dijagnoze ptsp-a, bolje ti je suti i ne pozivaj se na nekakav autoritet psihijatra koji ti je napisao da imas ptsp... to sacuvaj za komisiju, nemoj meni prodavati...

 

i btw, da ti ne bi palo na pamet da mi zasolis sa "ne znas ti", branitelj sam sa prve crte, sve ja odlicno znam, a nemam ptsp.

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Stvarno molim ako želite raspravljati o ovoj temi, na pogrešnom ste mjestu

 

ne mogu ne primijetiti da si upravo ti, koji se sada pravis posebno da ne kazem sta, dva puta osobno offtopicario po threadu, a time i izazvao dobar dio ovoga. pa prema tome, postoji ovdje moderator od kojega cemo i bez tebe dobiti po nosu, a nemas ti sta uvoditi red (profesionalna deformacija?), pogotovo ne s pozicije "ja ni luka jeo ni luka mirisao"

 

Ovaj post je nešto drugo i zatražena je pomoč

 

pomoc je i pruzena zakljucno s prvim mojim postom, a onda smo nastavili u revijalnom tonu...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U onoj grupaciji koji si ti definirao nisam se prepoznao,

 

onda to kazi lijecniku i zamoli ga da ti revidira dijagnozu buduci je rijec o skolskoj klinickoj slici ptsp-a. a posto vec revidira, zamoli da narocito pazljivo diferencijalno dijagnosticki iskljuci tzv "rentnu neurozu", u narodu popularnu kao bijeg u bolest u situacijama kada bolest donosi materijalnu dobit... povijesno javljala se jos poslije drugog svj. rata medju partizanima, a manifestira se sukladno intelektualnim kapacitetima rentnog neuroticarta - partizani su 46 po bolnicama vikali avioooni, booombe i skakali, oni koji se sluze internetom vjerojatno imaju sofisticiranije simptome.

 

btw, bas gledam braniteljsko cose, toliko puno o sasvim konkretnim problemima i detaljima oko visine i nacina postizanja mirovine, tako malo (preciznije bas nista) o zabrinutosti za vlastito zdravlje i mogucnosti izlijecenja... kako karakteristicno, samo tko ce to sve platiti, previse vas je sa ovim zadnjim valom, taman poklopljenim sa krajnjim rokom za posljedice proizasle iz sudjelovanja u ratu...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija