Jump to content

tko je vozio?


anonimno

Preporučene objave

Eto dobih na kućnu adresu papir da javim tko je vozio auto kada je ustanovljeno prekoračenje dozvoljene brzine. To sam dobio 6 mjeseci nakon što sam to navodno učinio. Dan danas se ne sijećam da sam tim putem ikada išao, iz tog razloga nisam niti prijavi tko je tada (opet) navodno vozio moj automobil. Sad zbog toga moram na sud. Molim pomoć što mi je činiti?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

Molim pomoć što mi je činiti?

 

sjest i plakati... trebao si im poslati ime vozaca, saljito to ljudi i to samo jednog vozaca, ne vise njih kako se to ovdje nerijetko sugerira...

 

ne vidim niti jedan suvisli razlog zasto ne bi naveo vise njih koji su taj dan mogli voziti auto i zasto bi on "morao" znati tko je prije 6 mjeseci vozio auto??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

evo slucaj u firm u kojoj radimi:

 

dosao poziv da se ocituju tko je vozio sluzbeni i dostavimo podatke o vozacu auto nakon 5-6 mjeseci od prekrsaja i kako nije moglo sa sigurnoscu utvrditi nismo nikoga prijavili.

na sudu je sutkinja sugerirala direktoru (nakon kaj mu je opalila 2000 kn kazne kao odgovornoj osobi)da ubuduce napise 5-6 zaposlenika koji su mogli voziti taj dan i stvar rijesena

 

iz toga proizlazi da ni privatno nisam "duzan" znati nakon tolikog vremena tko je vozio i "zaradio" kaznu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mišek !

Moje iskustvo , provjerena kvaliteta.

1. Prvo mi je došlo od policije da dostavim podatke o vozaču.

Ja napisah 4 imena od moje obitelji i naveo sam da neznam sa sigurnošću tko je vozio.

2. Stiže mi kazna 2000 kn sa rješenjem bla, bla...

3. Pišem žalbu prekršajnom sudu putem MUP-a

4. Odlazim na sud da se izjasnim i ponavljam iskazano za četvero ljudi iz moje obitelji.

5. Sutkinja kaže : slobodni ste , doma će vam doći rješenje.

6. Stiglo doma rješenje o obustavi postupka

KAKO , NEMAM POJIMA

:-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sutra idem u policiju zbog te stvari - to su apsurdi - ako ne znam tko je vozio 2000kn a ako slažem da sam ja jer zbilja ne znam onda 500kn, savjetovali su me da umjesto podataka uložim u stanici prigovor zbog nepotpuno utvrđenog činjeničnog stanja kojim zahtijevam ukidanje prekršajnog naloga, odnosno redoviti postupak pred Prekršajnim sudom a da li i tada stiže onih 2000kn (na slici se ne vidi ništa osim kontura vozila - ni boja ni registarska oznaka ni vozač)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Codegen je napisao:

prigovor zbog nepotpuno utvrđenog činjeničnog stanja kojim zahtijevam ukidanje prekršajnog naloga, (na slici se ne vidi ništa osim kontura vozila - ni boja ni registarska oznaka ni vozač)

 

Kako su onda došli do tebe ??? :-o

Vjeruj mi slika ja preljepa , nećeš se moć na to vadit.

Neznam od kuda ti da se ništa nevidi ???

Predaj prigovor , odi na sud i slušaj "savjete" :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sliku su mi pokazali u stanici na moj zahtijev i zbilja se ništa ne vidi a policajac je rekao da je službenik kod multanove zapisao broj mada sumnjam, iz malog sam grada i u njemu postoje samo dva takva autića pa nije teško izabrati "krivca", stvar je u tome da sam se vozikao sa kćerkom, više smo se puta zamjenili za volanom i stvarno ne znamo tko je vozio, čak ne bježimo od kazne ako nam dokažu tko je bio za volanom i ako je taj auto stvarno naš a ne od nekog prolaznika

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija