Jump to content

Plinski pistolj


umbrella

Preporučene objave

Znavi gledao sam malobpo netu i upoznao se stim zracnim pistoljima. E sada mene zanima sto meni treba za njega. Vidio sam da neki pisu da ga treba prijaviti u mupu? Sad mene zanima ako netko ima iskustva stim da malo objasni znaci dodem u mup i sta tamo, moram li dat razlog kupnje, hoce li mi dolaziti na kucni prag provjeravati. Hvala na odgovoru

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Meni su, nakon obavljene prijave MUP-u, za samostrel (isto C kategorija kao i plinski pištolj) došli kući u provjeru imam li uvjete za držanje, odnosno takvo oružje se mora držati u ormaru ili sefu za oružje kao i vatreno oružje. Tako da će ti vjerojatno nakon prijave doći u provjeru. Ovo je bilo 2018-e, jedino ako se u međuvremenu nije nešto mijenjalo po tom pitanju. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 sati , drot13 je napisao:

Mijenjalo se, sad je samo prijava. Kroz godinu se nekima ide u provjere, ali to je metodom slučajnog odabira i sl., nije više obavezno da se ide svima kod nabave i jednom na godinu.

Moram li onda imat sef za oruzije ako planiram kupiti plinski pistolj ili ga mogu drzati u ormaru na primjer?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija