Jump to content

Pravo na dio kuće ili ne!?


HCBarbara

Preporučene objave

Potreban mi je savjet što učiniti...koje su mi uopće mogućnosti... Razveo sam se od supruge sa kojom imam troje djece. U braku smo stekli kuću za koju ja plaćam kredit i oboje smo upisani kao vlasnici u podjeli bračne stečevine, pošto je sve izgledalo da će ići glatko, dogovorili smo da ću ja svoj dio kuće po otplati kredita prepisati u jednakim dijelovima na svo troje djece.  U  međuvremenu je došlo do prestanka komunikacije između bivše žene i mene iz razloga što imam partnericu sa kojom se dobro slažem i ona je očito ljubomorna. Tražila je povećanje alimentacije, koja sada po sudskoj presudi iznosi 4 100 kuna, tako da sad plaćam kredit za kuću u iznosu od 2400 kn i alimentaciju 4100 kuna, a plaća mi iznosi 8000 kn, tako da mi ostaje svega 1500 kn za život, tj ni toliko jer živim kao podstanar i plaćam stanarinu 1000 kn bez režija. Koje su mi mogućnosti, prvenstveno vezano za kuću, jer doslovno nemam više financijskih mogućnosti preživjeti. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija