Jump to content

9 negativnih bodova


Gba2233

Preporučene objave

Pozdrav, skupio sam 9 negativnih bodova i prijeti mi dvije godine bez vozačke dozvole te ponovno polaganje. Znam da se dosta teško izvuć iz ovakvog problema. 

Molim za bilo kakve svajete ako se nekome ovo več dogodilo, ako imaju iskustva, ako se neko izvukao ili smanjio kaznu. Također molim za kontakte odvjetnika koji ih je uspio izvuč iz ovog problema

Hvala vam unaprijed. 

 

 

9AA1F620-0656-4FF3-9243-4321FDE8D6AF.jpeg

75114995-D256-45BD-AF95-E0D999721126.jpeg

vozacka dozvola.pages

uređeno: od Gba2233
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, sivko je napisao:

Smanjenja nema.

Znači 2xbrzina 30-50 u naselju i alkohol 0.5-1.0.Ako je sve ok s tim presudama onda je i rješenje ok.

Predaš vozačku pa ti kreće rok od 2 godine.A ni sud neće trajati kraće s obzirom kako brzo rade.

Mora postojat neki način za smanjenje ovog rijesenja,dvije kazne na kojima sam “razadio” 6 negativnih bodova dogodile su se 22. i 26. 09. 2019... samo šta su tek 01.12.2020. pravomocne. Za 10 mjeseci imam 24 godine tad je prag 12 bodova stim da sam vec stariji vozac nakoj ove tri kazne imao bi 3/12 a ne 9/9. Radim pomocu auta i studiram. Totalno mi nije fer ovo riješenje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nažalost ne postoji drugi način da se "smanji" rješenje.

inače, negativni bodovi se brišu 2 godine od pravomoćnosti, tako da s obzirom na datume počinjenja prekršaja od ovih 6 bodova čak i da su kazne isti dan bile pravomoćne, vi biste opet u trenutku donošenja rješenja o ukidanju imali tih 9 bodova.

ovo što radite, studirate, što ćete za 10 mjeseci imati 24 godine, na vašu žalost nije relevantno u ovom postupku i ne utječe na ishod postupka.

možda se nekome nešto može činiti fer ili ne fer, ali zakon je napisan tako i primjenjuje se za sve isto.

ono što vam ja  mogu savjetovat je da se strpite i odgulite te dvije godine. već sad se možete upisati u autoškolu i polagati, ali izdavanje vozačke je moguće tek u 3. mjesecu 2023.

isto tako za vrijeme dok vam je vozačka ukinuta ne preporučam sudjelovanje u prometu, obzirom na to da na taj način i dalje možete skupljati i bodove i kazne.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija