Jump to content

Viza


Bego567

Preporučene objave

Poštovanje zanima me jedno pitanje.

Ja sam Bih drzavljanin cura je hrvatski ima vizu Austrijsku i bude u austriji

Zelimo s vjencati posto je u austriji nemogu dobiti vizu jer je do 21 godine da budemo svi da ponesemo zahtijev za vizu a mi nemamo jos 21 god.

Postojili mogucnost posto ona ima hrvatsko drzavljanstvo da dobijem hrvatsku vizu ili nesto slicnu.

ili sta se moze tu da dobije da imam vizu bilo kakvu?

ako ko zna da mi pomogne

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

Pozdrav, 

Nalazim se u slijedećoj situaciji i molim vas ukoliko neko ima sličnu sitaciju da mi kaže savjet jer ja više ne mogu da pohvatam ovaj HR zakon.

Državljanka sam BiH, muž također s tim da on ima vizu za boravak i rad, a ja ju čekam još od 23.3eg i to se radi o sezonskoj dozvoli (od 3mj). Dakle, moj turistički boravak je istekao 4.4og znači skoro sam pa duplo u Hr. Iz mupa su mi preko maila rekli da mogu biti tu sve dok se ne okonča postupak. Pošto to sve meni predugo traje, poslodavac nema nikakvu informaciju, sama sam pisala mail mupu, nakon poslatih podataka o meni i poslodavcu, rekli su mi da zahtjeva nema. Proslijedila sam im mail koji je povratna informacija od mupa da je zahtjev zaprimljen i da ce se javiti, ali se niko nikada nije javio. Od tada vise nikakav odgovor nisam dobila, poslodavac isto nista i dalje ne zna. Znači, po odgovoru iz mupa, ja nisam u postupku niti ima zahtjeva!

Zanima me, mogu li se vratiti u svoju zemlju bez kazne i zabrane na granici uz prilozeni "taj mail" da je zahtjev zaprimljen i imam garantno pismo od poslodavca kao poziv? Znaci li to ista?

 

uređeno: od Elko93
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija