Jump to content

Prolazak kroz crveno


Paul7

Preporučene objave

Evo ovako ljudi desilo mi se i to prvi put i volio bih cuti iskustva i moguca rijesenja pri tome. Desilo se to jucer na raskrizju gdje nema semafora inace vec su zbog nekih radova postavljeni, ja sam se vracao sa posla bio sam povise umoran te nisam na vrijeme uocio semafor te sam prosao kroz crveno kretajuci se oko 10 na sat. Dobio sam prekrsajnu kaznu od 3000kn sa oduzimanjem vozacke na mjesec dana. Jel nesto imao slicna iskustva i kako ste prosli sa prigovorom na sudu. Lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na 13. 05. 2021. at 9:45, Paul7 je napisao:

Evo ovako ljudi desilo mi se i to prvi put i volio bih cuti iskustva i moguca rijesenja pri tome. Desilo se to jucer na raskrizju gdje nema semafora inace vec su zbog nekih radova postavljeni, ja sam se vracao sa posla bio sam povise umoran te nisam na vrijeme uocio semafor te sam prosao kroz crveno kretajuci se oko 10 na sat. Dobio sam prekrsajnu kaznu od 3000kn sa oduzimanjem vozacke na mjesec dana. Jel nesto imao slicna iskustva i kako ste prosli sa prigovorom na sudu. Lp

vozacku ces imat kazna do 1000 i manje

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav, izazvao sam sudar kod lisinskog na skretanju lijevo za glavni kolodvor jer sam slucajno pogledao krivi semafor umjesto onaj za lijevo pogledao sam onaj za ravno sto je odmah pored toga. Zanima me dali me se tereti sa kaznom od 10 000-20 000kn kazne ili onaj od 3000kn i 1mjesec bez vozacke jer ocito nisam namjerno skrenuo punom brzinom u raskrizje na crvenom nego sam nehotice pogledao krivi semafor. Sto ce se desiti jako se bojim.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija