Jump to content

naplata parkirališta


anonimno

Preporučene objave

radim kao dostavljač: Prijevozno sredstvo mi je kamion-kombi.Često se i ne mogu uparkirati na parkirno mjesto, tako da vozilo ostavljam na samoj cesti s upaljena "sva 4":Međutim, konstantno dobivam kazne za parkiranje, ali ne od policije već xxxxxxx(firma iz xxxx za parkirna mjesta)Tako se nakupilo tih kazni, kamata i troškova 10.000 kn.Poveo sam parnicu i izgubio, iako sam naveeo da nisam uvijek ja vozio navedenim vozilom i iako nisam parkirao na njihova označena mjesta.Žalba je također odbijena tj potvrđena je presuda prvostupanjskoga suda. Da li imam pravo revizije na vrhovnom sudu i da li imam kakve osnove?Ovo pitam obzirom da je pola suda korumpirano na način da skoro svaki sudac ima godišnju besplatnu iskaznicu , a nemaju prava na to (inače su uvjeti da ste stanovnik centra grada ili da ste VLASNIK firme u centru, što oni nisu.Provjeren podatak.Oni su samo djelatnici ustanove u centru grada kao i ja.Inače to su strogi uvjeti pod kojima možete dobiti takvu godišnju iskaznicu).Molim vas za pomoć, da li ima smisla revizija ili ću si samo navući još veće troškove.Jel u xxxxx ipak to poštenije?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

znam ja to.To sam i tvrdio na sudu, kao svoju obranu, što je i istina što je najgore od svega.Priložio sam i dokumentaciju o veličini svog kamiona , takvo vozilo ni ne stane na njihov glupi parking, ali svejedno nisu ništa uvažili.Da i ne pričam o tome da to vozilo vozi više djelatnika i da nisam ja jedino vozio ta vozila u vrijeme dobivenih kazni!! Sucii su se jednostavno pravili gluhima kao da ništa ne čuju i ne vide!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija