Jump to content

Rješenje iz Mihanovičeve


gmail

Preporučene objave

Pozdrav                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Rješenje iz Mihanovičeve čekam više od 2 mjeseca i jučer nazvao i HZZMO I MIN,BRANITELJA vještaci su več drugi dan prosljedili ma min,branitelja i sad kod njih stoji cijelo to vrijeme i kad sam ih nazvao i predstavio? Odgovor je bio da ima mnogo predmeta i da se strpim da če stiči a ako ne dobijem za 15 dana da ih ponovo zovem ! Da li je to normalno toliko dugo da stoji predmet u ministarstvu i zašto još mora kod njih da ide poslije vještačenja kad je sve rješeno na komisiji i da li u ovoj državi postoji neki zakonski rok ili oni nas namjerno zavlače bez ikakvi sankcija                                                                             Kad sam tužio min,branitelja na upravni sud sve skupa sa komisijom i rješenjem trajalo je malo više od mjesec dana a evo samo da prosljede rješenje pitaj boga kada ču dobiti¸¸

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani, min.branitelja je drugostupanjsko revizorno tijelo ako ste se žalili na rješenje ili ako ste dobili trajno HRVI, uglavnom zna potrajati nekoliko mjeseci tako je i kod mene bio slučaj kada sam se žalio ali i kod kolege koji je dobio trajno HRVI. Uglavnom kada se dobije trajno HRVI na rješenje se zna čekati po 1 godinu i još neki nisu dobili ista. Uglavnom sve jako sporo i stvarno mnogo ljudi neće dočekati ovaj novi izračun nažalost.

uređeno: od Skywalker007
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani Skywalker 007,dobio sam tužbu od upravnog suda i na ponovljenom vještačenju u Mihanovičevoj me opet odbili po treči put za istu bolest bar su tako rekli a prošli put sam rješenje dobio za 15 dana a evo sad ste naveli da je min,branitelja revizorno tijelo što prije nisam znao?   Mislio sam da vještaci samo šalju na ovjeru u min,branitelja bez provjere kakvo su rješenje dobili ! Po ovome oni mogu i preinačiti mišljenje prvostupanjske komisije ako utvrde nepravilnosti na vještačenju ili se varam¸¸¸nepravilnosti je bilo kao prvo nisu mi dali da pročitam njihovo mišljenje a po novom nisu mi ni dali da iznesem nelogičnosti pri vještačenju a dobro nisam htjeo ni potpisati zapisnik sa vještačenja,Uglavnom još jednom hvala na odgovoru i nadam se da ču još poživiti do rješenja kakvo god da bude?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija