Jump to content

Prekrsajni nalog bez mjere oduzimanja vozacke


Mat1108

Preporučene objave

Pozdrav,

Dakle ,situacija je sljedeca i bio bih zahvalan ako bi mi netko mogao pojasniti o cemu se tu radi te sto dalje mogu ocekivati

Napuhao sam 1.48 te mi je na licu mjesta urucen prekrsajni nalog sa iskazanom novcanom kaznom no medutim bez zastitne mjere zabrane upravljanja motornim vozilom. Dakle, platim i ostaje mi vozacka? Ili mogu ocekivati jos neko rjesenje gdje mi naknadno pise da mi se oduzima vozacka. Dal je uopce moguce da se takav prekrsaj bez prilaganja zalbe zatvori na taj nacin da samo platim novcani dio. Po ovome sto ja vidim izrecena mi je novcana kazna samo. Ili je samo policajac zaboravio to popuniti? Pise ako platim da prihvacam tu kaznu (u mom slucaju samo novcana bez daljnjih sankcija). Strah me ako platim da mi naknadno ne dode obavjest o oduzimanju vozacke na xy mjeseci. Moze li se to dogoditi? Sto uopce ocekivati sad dalje?  

 

Hvala unaprijed

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na 08. 08. 2021. at 23:16, Mat1108 je napisao:

Pozdrav,

Dakle ,situacija je sljedeca i bio bih zahvalan ako bi mi netko mogao pojasniti o cemu se tu radi te sto dalje mogu ocekivati

Napuhao sam 1.48 te mi je na licu mjesta urucen prekrsajni nalog sa iskazanom novcanom kaznom no medutim bez zastitne mjere zabrane upravljanja motornim vozilom. Dakle, platim i ostaje mi vozacka? Ili mogu ocekivati jos neko rjesenje gdje mi naknadno pise da mi se oduzima vozacka. Dal je uopce moguce da se takav prekrsaj bez prilaganja zalbe zatvori na taj nacin da samo platim novcani dio. Po ovome sto ja vidim izrecena mi je novcana kazna samo. Ili je samo policajac zaboravio to popuniti? Pise ako platim da prihvacam tu kaznu (u mom slucaju samo novcana bez daljnjih sankcija). Strah me ako platim da mi naknadno ne dode obavjest o oduzimanju vozacke na xy mjeseci. Moze li se to dogoditi? Sto uopce ocekivati sad dalje?  

 

Hvala unaprijed

 

ja sam dobio za 1,41 prvi put 5000kn 3mj bez b kategorije zalio se smanjili na 2000kn (2 trecine kazne mozes platiti pa se smatra placenom u cjelosti to ispadne 1333kn)+ 180 sudski troskovi i 1 mj bez b kategorije

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija