Jump to content

Ugovor za stalno


skalari

Preporučene objave

Pozdrav,

U jednoj bolnici na mjestu administratora radila sam od 8.2007. Do 1.2010.godine,istekom ugovora o radu (dok sam bila na porodiljnom) ne produžuje mi se ugovor.

Vraćam se u isti KBC nakon 10 godina u 3.2020. na isto radno mjesto i opet imam ugovor na određeno (do povratka djelatnika).

E sad,imam li ja pravo prednosti za dobivanje ugovora za stalno? Moram li se javiti na natječaj i testiranja koja KBC objavljuje za davanje ugovora za stalno i što ako se unutar 3 godine nista ne desi,imam li pravo dobiti istekom 3.godine ugovor za stalno bez obzira što se gdja.koju mijenjam još nije vratila? Što ako se ranije odluči otići u mirovinu,mijenja li to moj status?

Ispričavam se na 1000 pitanja, ali spremam se na jednu tezu operaciju i ugovor mi je jako bitan 😞

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat, skalari je napisao:

E sad,imam li ja pravo prednosti za dobivanje ugovora za stalno?

Ne.

prije 1 sat, skalari je napisao:

Moram li se javiti na natječaj i testiranja koja KBC objavljuje za davanje ugovora za stalno

Da, kao i ostali kandidati.

prije 1 sat, skalari je napisao:

što ako se unutar 3 godine nista ne desi,imam li pravo dobiti istekom 3.godine ugovor za stalno bez obzira što se gdja.koju mijenjam još nije vratila? 

Nemate pravo na ugovor na neodređeno.

prije 1 sat, skalari je napisao:

Što ako se ranije odluči otići u mirovinu,mijenja li to moj status?

Raspisuje se natječaj za njeno radno mjesto, gdje ste kandidat kao i ostali kandidati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija