Jump to content

Ovršnost odluke


TončicaBalončica.pok.Jakov

Preporučene objave

  • Borbena7 je promijenio naziv u Ovršnost odluke

to,super,to meni ide u prilog,jača me u mom drugom sudskom postupku,tj tužbi a dali protivnik može mjenjati svoje mišljenje i preinačiti svoj odgovor na tužbu,ukratko radi se o geodetskom snimku gdje je kuća od dvije čestice i okučnica ,ja utužujem da je dio u kući i okučnica moja a protivnik navodi neku crtu razgraničenja u donjem djelu kuće na pola,gornjem djelu i u okučnici a tu je sad ovršnost odluke na 3/4 da je moje,zanima me dali može sad on kao protivnik to povući i tražiti da je pola njegovo u gornjem djelu kuće i okučnice

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hvala vam na brzom odgovoru,u utorak imam ročište gdje če biti saslušanje nas parničnih stranaka i poziva se geodet da nadopuni crtu razgraničenja gdje su bila dva koca(a nisu bili nego je bila samo okučnica ali on se inati i želi to na pola),geodet je u dopisu odgovorio da je potrebno novo premjeravanje,dali protivnik može tražiti novo premjeravanje na svoj trošak samo kako bi meni odugovlačio sudski postupak? ja tvrdim da je moja cjela okučnica kao što se i vidi na geodetskom snimku ograđena je suhozidom, a on je namjerno urušio bočnu stranu zida kako bi imao na sudu hrabrosti govoriti da su tu nekada bili dva koca i dva ulaza.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija