Jump to content

Relativna zastara????


anonimno

Preporučene objave

Pročitao sam nesto o zastari prekršajnog progona no bas mi nije jasno pa ako bi neko imao volje da mi objasni,znaci imam prometni prekršaj od 25.01.2006 na koju sam podnio prigovor(na prekršajnji nalog) do sada nisam dobio poziv za sud,da li je tu nastupila ta relativna zastara(clanak 76. stavak 1) i ako je što ona mijenja u mom slučaju kakva je daljnja procedura???Hvala puno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

meni je nalog bio od 8.mj. 2005. na koji sam pisala prigovor,a poziv za sud 30.01.2007.na koji sam otišla...tu je evidentno da je došlo do rel.zastare, al tko te pita? sud treba paziti na to po službenoj dužnosti...

 

i gdje ti to vidiš zastaru?

relativna nije nastupila, a apsolutna bi tek 8mj.2007.

i dajte više prestanite tumačiti zakone kako vama odgovara.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nemojte se truditi. ja sam gore navela bilo koja radnja. a između ostalog to može i biti potraga za okrivljenikom, provjera adrese, dopuna zahtjeva, poziv za ročište koji nije bio uručen. razvidno je da ovdje ima ljudi koji čuju samo ono što im odgovara. što ima u spisu to sigurno ne znaju, a ne znaju da se sud ne bi zamarao spisom u kojem je nastupila zastara (a po kojem se ne smije ništa raditi), kad ima hrpa drugih kojima ona zapravo prijeti. stoga........... pozdrav :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija