Jump to content

Moguci otkaz


Qw123

Preporučene objave

Pozdrav

Molila bih za savjet,naime kod trenutnog poslodavca radim vise od dvije godine.Od nadredjenog nisam obavijestena ali sam vidjela oglas u kojem se nudi moje radno mjesto.Jako cudno i nije mi jasno dali mi se sprema otkaz ili samo raspored na drugo radno mjesto u svakom slucaju nije li ovakav nacin protuzakonit,da se radnika ne obavijestava o nicemu a iza ledja se objavljuje to radno mjesto,takodjer imam 24 dana neiskoristenog GO-a koji sumnjam da cu iskoristiti do kraja ove godine.

Znaci pitanje ima li poslodavac pravo na ovakvo ponasanje i u slucaju da dobijem otkaz dali mi je duzan isplatiti godisnji odmor takodjer ako me rasporedi na drugo radno mjesto a ja ne iskoristim godisnji ove godine dali taj godisnji propada ili mi ga je duzan bez obzira isplatiti kad ja za koji mjesec sama dam otkaz jer ne mogu ni psihicki ni fizicki izdrzati u toj toksicnoj sredini

Unaprijed hvala,l.p

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 31 minuta, Borbena7 je napisao:

Mislim da bez razloga brinete. Poslodavac očito ima potrebu za još jednim radnikom.

U oglasu koji je objavljen 2.12 trazi se poslovodja za poslovnicu u kojoj ja radim i to je zapravo i posao koji ja obavljam i za koji sam ja potpisala aneks ugovora prije 4 mjeseca,radnika ne fali

Mislim,a mozda se i varam da su me duzni obavijestiti ako nisu zadovoljni mojim radom i da traze zamjenu 

uređeno: od Qw123
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , Qw123 je napisao:

U oglasu koji je objavljen 2.12 trazi se poslovodja za poslovnicu u kojoj ja radim i to je zapravo i posao koji ja obavljam i za koji sam ja potpisala aneks ugovora prije 4 mjeseca,radnika ne fali

Vama nitko ne brani da se javite na taj natječaj.

prije 2 sati , Qw123 je napisao:

Mislim,a mozda se i varam da su me duzni obavijestiti ako nisu zadovoljni mojim radom i da traze zamjenu 

Nisu, to se rješava na drugi način kao što je premještaj, opomena ili izvanredni otkaz.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija