Jump to content

snimljen sa bakljom


anonimno

Preporučene objave

nisam siguran da li pisem u dobrom dijelu foruma, sorry ak je greska......

 

dakle na tekmi sam zapalio baklju i poslije tekme su me prepoznali i odveli sa strane. nisam im nista priznao, a niti su oni meni pokazali snimku, vec su me samo opet posnimili skupa sa osobnom.

ako na sudu negiram da sam ja na snimci sa bakljom, se mogu kako izvuci? ili imate kakav drugi savjet? thnx unaprijed..... 8-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Tu se radi najvjerojatnije o kršenju čl.4 Zakona o sriječavanju nereda na športskim natjecanjima. Kako mislite dokazati da to niste Vi na snimljenom materijalu to zaista ne znam, pogotovo ako je snimak dobar, ako ste već evidentirani u policiji, ako ste bili u grupi poznanika itd.,a što baš i nije teško dokazati. Nije pametno lagati ako završite na sudu, već bolje priznati uz obećanje da se to više neće dogoditi pa će sudac vjerojatno biti blagonaklon prilikom određivanja kazne ili mjere, ako do sada niste evidentirani prekršajno ili kazneno zbog sličnih prijestupa i da ta baklja nije bila bačena tamo gdje nije trebala biti bačena (stadion, gledatelji....).

 

Inače kazna za takav prekršaj je od 500 do 10 000 kuna odnosno kazna zatvora od 3 do 30 dana ovisno o situaciji i samom događaju.

;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

to mi je prvi prekrsaj, i baklja nije bila nigdje bacena vec je odlozena na pod kad je izgorila do kraja.

snimak je vjerovatno dobar, al sam cuo od ljudi koji su imali slicne probleme da se samo zalim, tj da ne priznajem da sam to ja i da se to onda nekako rijesi.

a i nece mi valjda uvalit kaznu od 10.000 kn, nikad nisam cuo da su stavili vecu od 500 kn

mozda ima netko da ima bas iskustva s ovim?

 

ps nismo s iste tribine,ali thnx na savjetu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija