Jump to content

Agencija za naplatu potraživanja 2 pisma poslodavcu


aligator2

Preporučene objave

Agencije su poslale 2 pisma poslodavcu za 2 ovrhe, šaljem jednu kao primjer  druga je ista samo je iznos od 900kn i nije isti potražitelj...

Znači li to da firma stvarno treba uplacivati i na zasticeni dalje i eos matrixu ovo sto su napisali? Pogotovo ovih 9000kn???

WhatsApp Image 2021-12-27 at 09.45.26 (1).jpeg

WhatsApp Image 2021-12-27 at 09.45.26.jpeg

uređeno: od Borbena7
Osobni podatak
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Borbena7 je promijenio naziv u Agencija za naplatu potraživanja 2 pisma poslodavcu
prije 6 minuta, aligator2 je napisao:

znači poslodavac moj treba sada uplatiti jednokratno 9000kn ovih i 900 sa druge ili sta ne razumijem?? pa jel to realno?

Da, očito da ne razumijete. Nije ovo dug poslodavca već je u pitanju Vaš dug. Dužnik za dug odgovara sa svojom imovinom, a ovdje je to plaća koju trebate dobiti, ali nećete, jer će je poslodavca raspodijeliti sukladno Ovršnom zakonu i pristupiti namirenju duga.

prije 7 minuta, aligator2 je napisao:

pa dobit cu otkaz prije neg ce to uplatit pa nije niko lud

Nema ovdje nikakve osnove za otkaz.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 minuta, Borbena7 je napisao:

Da, očito da ne razumijete. Nije ovo dug poslodavca već je u pitanju Vaš dug. Dužnik za dug odgovara sa svojom imovinom, a ovdje je to plaća koju trebate dobiti, ali nećete, jer će je poslodavca raspodijeliti sukladno Ovršnom zakonu i pristupiti namirenju duga.

Nema ovdje nikakve osnove za otkaz.

ja znam da nema osnove za otkaz ali objasnite vi to privatniku koji me već nakon prve gledo čudno a sad kad vidi ovu od 9000...

znači može se tipa dio na zaštićeni i ostatak plaće uplatiti za ovo, pa jel postoji neki zakon da meni ostane bar dio plaće jel ovak mi neće kune ostati od čega da živim, stvarno mi nije jasno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 17 minuta, Miran89 je napisao:

Ovaj dio koji se uplaćuje na zaštićeni račun to je iznos prema zakonu koji vam ne mogu ovršiti i od toga ćete živjeti. Zato se uplaćuje na poseban račun.

ok to mi je jasno, tako sam do sada, ali tu u papiru piše da se ovo mora uplaćivati posebno mimo zaštićenog, pa i gospođa gore je to potvrdila, ili ja nisam nesto skuzio dobro?

Ok evo konkretno primjer moj prijava mi je 5.500kn + 360kn prijevoz (na zaštićenom mi ostane cca 4100kn svaki mjesec) i kak će sad bit poslje ovih gluposti to me zanima? 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat , aligator2 je napisao:

ali tu u papiru piše da se ovo mora uplaćivati posebno mimo zaštićenog, pa i gospođa gore je to potvrdila, ili ja nisam nesto skuzio dobro?

pa vidi,kad se napiše da plaću koju trebate dobiti,nećete dobiti,već će poslodavac to raspodjeliti prema ovršenom zakonu radi namirenja duga ,obično "laik" to shvati da ostade bez plaće...shvatio si otprilike kako je i napisano...

prije 1 sat , aligator2 je napisao:

Ok evo konkretno primjer moj prijava mi je 5.500kn + 360kn prijevoz (na zaštićenom mi ostane cca 4100kn svaki mjesec) i kak će sad bit poslje ovih gluposti to me zanima? 

bit će isto...poslodavac ti ne smije uskratiti tvoj zakonski iznos koji mora uplatiti na zaštićeni...kad podmiriš dug koji se već odbija ,onda će se nastaviti ovaj sada....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija