Jump to content

Dva otkaza


ljkuki

Preporučene objave

Molila bih savjet. Suprug je 1.11. potpisao Odluku o poslovno uvjetovanom otkazu ugovora o radu, tim danom mu je počeo teći otkazni rok od 6 tjedana tj. do 15.12. kada mu se raskida ugovor na neodređeno vrijeme. 

Odrađivao je otkazni rok do 7.12. kada je dobio koronu (isto od poslodavca) i završio je na bolovanju do 14.1.

Danas mu je šef došao dok ja nisam bila kod kuće da potpiše još jedan papir i on je budući da se ne razumije potpisao. Radi se o sporazumu o prestanku ugovora o radu. Kako je to moguće? Kako može potpisati dva prestanka ugovora o radu? On sada po ovom najnovijem nema pravo na naknadu sa zavoda za zapošljavanje. Što raditi? Unaprijed hvala na odgovoru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

piše da su ugovorne strane suglasne da ugovor na neodređeno prestaje 18.1., da koristi dva dana godišnjeg iako ih ima više...no to sad nema veze i da nema nikakvih potraživanja.

Zanima me zašto mu je podvalio taj sporazumni otkaz ako je već potpisao onaj koji je poslovno uvjetovan. Što poslodavac dobija tim? Nije mi niti najmanje jasno...

uređeno: od ljkuki
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija