Jump to content

etažiranje


andrijavukorepa

Preporučene objave

Molim savjet je li ikako moguće provest etažiranje nekretnine koja predstavlja samostalnu uporabnu cjelinu i na kojoj sam u posjedu, a i upisan u vlasničkim knjigama u najvećem udjelu u odnosu na ostale suvlasnike, više od 50 godina. Naime, na spomenutoj nekretnini se nalazi više stambenih jedinica koje predstavljaju samostalnu uporabnu cjelinu od kojih je jedna i moja kao što sam gore napisao i na toj nekretnini bi htio uspostavt etažno vlasništvo bez suglasnosti drugih suvlasnika koji su trenutačno nedostupni.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
Dana 14. 02. 2022. u 12:35, andrijavukorepa je napisao:

Molim savjet je li ikako moguće provest etažiranje nekretnine koja predstavlja samostalnu uporabnu cjelinu i na kojoj sam u posjedu, a i upisan u vlasničkim knjigama u najvećem udjelu u odnosu na ostale suvlasnike, više od 50 godina. Naime, na spomenutoj nekretnini se nalazi više stambenih jedinica koje predstavljaju samostalnu uporabnu cjelinu od kojih je jedna i moja kao što sam gore napisao i na toj nekretnini bi htio uspostavt etažno vlasništvo bez suglasnosti drugih suvlasnika koji su trenutačno nedostupni.

Možete li mi pojasniti što želiti etažirati? Jer, ako nekretnina predstavlja samostalnu uporabnu cjelinu, ona je već etažirana pa biste Vi na njoj, eventualno, mogli provesti reetažiranje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija