Jump to content

Tužba za naplatu godišnjeg odmora nakon isteka ugovora


annemarie

Preporučene objave

Poštovani,poslodavac mi ne želi platiti godišnji odmor.Rekla mi je nek ju tužim,da budu naši odvjetnici malo zaslužili i to je to.U pitanju je 4 tjedna godišnjeg i princip.Još mi je priprijetila protutužbom jer sam pod bolovanjem na moru,iako sam bila u svojoj nekretnini između dviju terapija.Doktor mi je i preporučio plivanje,zbog bolesti.Mada ne znam kako to može uopće dokazati.Bila sam na inspektoratu podnijeti tužbu radi neplaćenog godišnjeg,kako sam dobila naputak.Tamo mi je rečeno da nakon isteka ugovora o radu ne mogu podnijeti tužbu za neplaćeni godišnji.Interesira me da li je to točno? Rečeno mi je da bih trebala podnijeti privatnu tužbu,što mi je i namjera. Stvarno nema drugog načina? Još bih molila da li netko zna koliko to traje? S obzirom da mi po zakonu mora platiti godišnji, vjerojatno ne bi trebala izgubiti spor i nadam se da bude morala snositi i sve troškove suda i odvjetnika.Ispričavam se na litaniji.Unaprijed se zahvaljujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija