Jump to content

Razvod braka nije rijesen


Nina1927

Preporučene objave

Pozdrav!

Danas mi je doslo od mirovinskog da posaljem jos neke potvrde medu kojima i nesto za supruga. Bivseg. A rastali smo se sudski sredinom svibnja prosle godine. 

Trebalo je uplatiti pristojbu, sto jesam, al tek sad sam uzela rijesenje opet da procitam i shvatila da nisam procitala dio gdje pise da uplatnicu moram skupa sa rijesenjem poslati nazad na sud. Jos malo pa ce proci godinu dana od rastave. Sto mi je sad ciniti s obzirom da debelo kasnim??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 18 sati , Nina1927 je napisao:

Pozdrav!

Danas mi je doslo od mirovinskog da posaljem jos neke potvrde medu kojima i nesto za supruga. Bivseg. A rastali smo se sudski sredinom svibnja prosle godine. 

Trebalo je uplatiti pristojbu, sto jesam, al tek sad sam uzela rijesenje opet da procitam i shvatila da nisam procitala dio gdje pise da uplatnicu moram skupa sa rijesenjem poslati nazad na sud. Jos malo pa ce proci godinu dana od rastave. Sto mi je sad ciniti s obzirom da debelo kasnim??

Ne brinite, sudovi obično šalju uplatnice na prisilnu naplatu nakon 2 godine. Inače, sudski sam se rastavio prije 8 godina, još uvijek sam oženjen. Sud nije obavijestio matični ured i neće. Nemojte se začuditi ako se pokušate udati za deset godina i ustanovite da ste još uvijek udani. Ako baš želite, pišite sudu i zamolite ih da pošalju dopis matičnom uredu, ali ni to vam ne jamči da će oni postupiti po nalogu suda.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija