Jump to content

Mirovina


cime

Preporučene objave

Poštovani ,

hrvi sam 50 % trajno napravio sam obradu za invalidsku mirovinu , imam 1560 dana borbenog sektora ,radnog staža 24 godine i 5 mjeseci , ali sam u nedoumici jer sam godišta 08. 09.1963  jer ne znam i ne mogu doči do izračuna kolika bi mi bila invalidska mirovina kao i braniteljska unaprijed zahvaljujem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako imaš e građani odeš na stranice HZMO-a (e usluge-fizičke osobe-upiti na evidencije) te tamo otvoriš Informativni izračun (unos podataka) ispuniš i označiš mirovina bez uvjeta za datum mirovine 1.7.2022..Za par dana ćeš na istom mjestu otvorit Pregled izračuna i pod točkom 3 vidjet koliki su ti  prosječani vrijednosni bodovi i to ćeš tu napisat tako da ti poštovani Prof može izračunati.

Ako nemaš e građani moraš se registrirati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani cime,

jeste li dragovoljac Domovinskog rata, koliki vam je prosječni vrijednosni bod pvb za ukupni radni staž, koji čin imate ili koji je čin ustrojbenog mjesta na kojem ste bili postavljeni  tijekom Domovinskog rata ?

Ova simulacija je bez prethodnih podataka za priznatih 20 i 30 %  vojnog dijela mirovine.

1 Izracun mirovine.jpg

2 Izracun mirovine.jpg

cime invalidske mirovine - sve.makroenabled.xlsm

uređeno: od prof
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija