Jump to content

Voženje vozila sa RH tablicama sa švicarskom vozačkom


NadaH

Preporučene objave

Imam problem, 

trenutno sam u Švicarskoj. Imam Švicarsko državljanstvo. Radim i većinu vremena živim u Švicarskoj. Zbog corone ne mogu u RH onako kako bi trebao i želio.

U RH sam prije 5 godina kupio nekretninu, prijavio se, dobio osobnu, ishodio RH vozačku dozvolu. 

Sada dolazi do problema, ističe mi kategorija od C1 do DE na RH vozačkoj. Probao sam produžiti istu preko e građani no potrebna je treća razina sigurnosti. Nju ne mogu dobiti osim odlaskom u RH. Kontaktirao sam amabasadu RH u Švicarskoj oni kažu da se produženje kod njih ne može odraditi. MUP isto tako ne zna kako da to odradim osim osobnim dolaskom u RH što je trenutno zbog covida i posla nemoguće. 

Može li se produženje nekako odraditi on line? Ili kako dobiti razinu sigurnosti 3 za korištenje e građani?

Postoji li negdje u Zakonu službeno napisano da ne smijem upravljati vozilom sa RH tablicama sa stranom vozačkom (Švicarskom)

Čak bi mi i to pomoglo u ovom trenutku.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija