Jump to content

Ostavinska rasprava


Bešomali

Preporučene objave

Molim za savjet oko ostavinske rasprave iza ex supruga s kojim imam dvije kćeri. Matični ured u Dubrovniku je u smrtnom listu naveo samo njegovu udovicu, koja je valjda došla prijaviti. Moja djeca s ocem nisu imala kontakta, tako je matični ured naveo samo tu udovicu a za djecu napisao za nepoznata prezimena .Naravno j.bilježnik ih nije pozvao i one su pisale žalbu na koju nikad nije odgovoreno. Godinu dana poslije umrla je i moja starija kćer i ja sam njezin jedini nasljednik. Moj spor oko bračne stečevine (kuća i posl.prosor) je prekinut zbog smrti tuženika, a u kuci koju sam ja gradila s njim živi njegova udovica, iznajmljiva i uživa. Podnijela sam j.bilježniku prijedlog za naknadno pronađenu imovinu, a on vraća na sud da dadu mišljenje jer je vanknjižno vlasništvo. Navela sam u tom prijedlogu i grob koji je on imao u nasljeđu. Evo dva mjeseca ništa se nije pomaknulo

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija