Jump to content

Prestanak uzdržavanja zbog zapošljavanja djeteta


don kihotone

Preporučene objave

Pozdrav , poštovanje !

Molim vas odgovor na situaciju, dakle : djete je završilo faks i zaposlilo se za stalno , inace na jesen navrsava 26 g !

Kakav ja postupak moram pokrenut za prestanak uzdržavanja koje je određeno sudskim rjesenjem koje sam odnio u hzmo i od tada mi uzimaju presudom utvrđen iznos ?!

Negdje sam vidio sprancu u obliku tužbe koja se podnosi sudu , s tim da bih trebao priložit potvrdu od hzzz o zaposlenosti djeteta !?

Naime, ja sam mislio da to ide ležernije posto tu nema nedoumica jer su uvjeti za prekid zadovoljeni ...po mom laickom razmisljanju i nadanju ;)

Dakle, da li to mogu obavit sam ili moram angažirat odvjetnika ???

Da li se mogu tražit pleplaćeni obroci s obzirom na datum zapošljavanja djeteta ? 

Hvala lijepa, unaprijed 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 5 sati , Borbena7 je napisao:

Povucite trajni nalog sa HZMO-a.

Fakat, sad sam se sjetio da sam ja njih morao molit da mi uzimaju drito od mirovine uzdržavanje jer nisam bio ovrsen ! Ali mi se taj način automatske preraspodjele mirovine činio najprakticniji i transparentan ! Mada oni meni vode taj iznos na isplatnoj listi kao ovrhu ! Svakako idem u hzzmo !

Jedino : ostaje ona prica da nesto što se sudski propise ...mora se kao i sudski odpisat ??? Ili ne mora  ???

U svakom slučaju : zahvaljujem ! 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija