Jump to content

Lociranje prema pozivu mobitelom


prvo1

Preporučene objave

Prije mjesec dana bio sam u jednom mjestu izvan svog grada, baš tih dana jedna osoba optužila me je da sam bio negdje drugdje. Nemam nikve posebne dokaze jer sam bio sam, ali sam imao 4-5 telefonskih poziva mobitelom. Dali se može dokazati lokacija mobitela za te pozive, retrogradno. Zvao sam običnim pozivom,ne viber ili slično.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat , Slither je napisao:

Pozdrav, ako vam to ikako pomaže, i ako je uključena ta opcija, u aplikaciji google karte na vašem mobitelu ima opcija pod nazivom Vaša vremenska traka te tamo možete vidjeti gdje ste se nalazili u određenom trenutku. 

 

Nemam to uključeno. Čuo sam za to da postoji ali nikad nisam koristio.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
Dana 30. 05. 2022. u 17:43, prvo1 je napisao:

Prije mjesec dana bio sam u jednom mjestu izvan svog grada, baš tih dana jedna osoba optužila me je da sam bio negdje drugdje. Nemam nikve posebne dokaze jer sam bio sam, ali sam imao 4-5 telefonskih poziva mobitelom. Dali se može dokazati lokacija mobitela za te pozive, retrogradno. Zvao sam običnim pozivom,ne viber ili slično.

Ako Vas je netko optužio za kazneno djelo, tada imate pravo dokazivati alibi. Kao okrivljenik u kaznenom postupku možete zatražiti da se pribave podaci o baznim stanicama iz kojih će proizlaziti da se Vaš mobitel nalazio na određenom mjestu. Međutim, pitanje je hoće li to biti dokaz Vaše lokacije ili lokacije Vašeg mobitela.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija