Jump to content

kao Njemacki drzavljanin kupit "Pasnjak"


Darko1405

Preporučene objave

prije 1 sat , Darko1405 je napisao:

Pozdrav Svima!

kao prvo izvinite za los Hrvatski Jezik, roden i odrastao sam u Njemackoj.

Pitanje, dali ja kao Njemacki drzavljanin mogo kupit zemljiste koje se vodi kao "Pasnjak" u Katasteru?

Pozdrav

Tek od 1. 7. 2023. će te moći kupovati poljoprivredna zemljišta u Republici Hrvatskoj.

If you rather like it in English, you wouldn't be able to buy agricultural land due July 1, 2023.

uređeno: od Persona
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 10 minuta, Persona je napisao:

Tek od 1. 7. 2023. će te moći kupovati poljoprivredna zemljišta u Republici Hrvatskoj.

If you rather like it in English, you wouldn't be able to buy agricultural land due July 7, 2023.

Ok Puno Hvala, ma moze na HR samo lose ja pisem :-)

hocu da kupim kucu, kuca je na jednoj katarskoj cestici i odmah do kuce je jos jedna katarska cestica ona se vodi kao "pasnjak" prodavac prodaje obadvije. Za taj "pasnjak" ima cak i ID Arhitekta to znaci da bi se moglo napravit gradevinska zemlja, jel Tako ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat, Darko1405 je napisao:

Ok Puno Hvala, ma moze na HR samo lose ja pisem :-)

hocu da kupim kucu, kuca je na jednoj katarskoj cestici i odmah do kuce je jos jedna katarska cestica ona se vodi kao "pasnjak" prodavac prodaje obadvije. Za taj "pasnjak" ima cak i ID Arhitekta to znaci da bi se moglo napravit gradevinska zemlja, jel Tako ?

Je li nešto građevinsko zemljište ili poljoprivredno određuje se prostornim planom, dakle prostornim planom se određuje namjena površina. Svaki grad/općina ima svoj prostorni plan kojim se određuje je li nešto građevinsko zemljište (na kojem se može graditi) ili je nešto poljoprivredna površina (na kojoj se ne može graditi) itd.

uređeno: od Persona
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 sati , Persona je napisao:

Je li nešto građevinsko zemljište ili poljoprivredno određuje se prostornim planom, dakle prostornim planom se određuje namjena površina. Svaki grad/općina ima svoj prostorni plan kojim se određuje je li nešto građevinsko zemljište (na kojem se može graditi) ili je nešto poljoprivredna površina (na kojoj se ne može graditi) itd.

E ovo sad nisam bas skonto, jel ja to mogu negdje da vidim?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija