Jump to content

naknada za ugroženog kupca energenata


scvrtil6

Preporučene objave

  • 3 tjedna kasnije...
Dana 20. 06. 2022. u 12:44, scvrtil6 je napisao:

Poštovani,

dali  je itko dobio novo rješenje priznavanja naknade za ugroženog kupca energenata po novoj uredbi Vlade 373 od 9. ožujka 2022. s danom stupanju na snagu od 01. travnja 2022. (200,00 kn na 400,00 kn, mislim na postojeće korisnike)

Pozdrav

Mislite od CZSS ? 

Ako još niste dobili i ako vam je hitno zbog neplaćenih računa- javite se u CZSS . Za 10ak dana ćete dobiti. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala,

Obratio sam se uredu predsjednika Vlade, oni ministarstvu, te sam za tjedan dana dobio obavijest od CZSS da dostavim zadnje račune plina i električne  energije. Ubrzo sam dobio rješenje.

Interesira me dali ste i Vi morali dostaviti preslike zadnjih računa i dali možete iskoristiti max. sve zaostale vaučere.

Hvala

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 16 sati , scvrtil6 je napisao:

Hvala,

Obratio sam se uredu predsjednika Vlade, oni ministarstvu, te sam za tjedan dana dobio obavijest od CZSS da dostavim zadnje račune plina i električne  energije. Ubrzo sam dobio rješenje.

Interesira me dali ste i Vi morali dostaviti preslike zadnjih računa i dali možete iskoristiti max. sve zaostale vaučere.

Hvala

 

Nisam. Mislim čak da mi nije ništa ni propalo.Možda jedan od 200. Onda su me vratili iz FINE pa odmah riješio to sa CZSS. U roku 10ak dana. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija