Jump to content

Obiteljsko nasilje sa strancem


Sarajedina

Preporučene objave

U braku sam sa državljaninom 3. zemlje, ima privremeni boravak sad mu teče 4. godina. Imam 2 djece od prvog braka (hrvatski državljani). Dogodilo se za vrijeme braka fizičko nasilje, ja sam to zanijekala kao problem, sad me je napustio bez ikakvog jasnog razloga. Nedavno doznajem od djece da ih je on znao udarati i našla sam snimku na mobitelu kako on viče na dijete i šamara ga a dijete jauče. Prijavila sam ga policiji, nakon toga sam mu nažalost išla slati puno poruka jer sam bila očajna i još nisam vjerovala svemu tome što mi se događa (možda isto zbog činjenice da sam živjela u toj državi gdje je bilo normalno udaranje žena i djece pa sam nekako sve to prešutjela). Moje pitanje je da li činjenica da sam mu slala poruke nakon moje prijave utječe na tijek prijave i u kojem smislu? (On je sve moje poruke preveo i uzeo sa sobom kao dokaz policiji). Drugo pitanje je vezano za samu prijavu, bila sam kod odvjetnika za kazneno pravo i rekao mi je da nije baš obećavajuće pošto nemam dokaze, što je sa snimkom? (On je znao da djeca imaju aplikaciju na mobitelu koja ih snima) da li svjedočenje djece i mog brata (koji ga je vidio kako me jednom udara) ima značenje u cijeloj priči? Treće pitanje,on je trenutno u postupku traženja Hrvatskog državljanstva u interesu RH jer je liječnik, da li ta kaznena prijava utječe na taj postupak? 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija